• Wpisów: 22276
  • Średnio co: 4 godziny
  • Ostatni wpis: wczoraj, 17:33
  • Licznik odwiedzin: 1 508 898 / 4227 dni
 
orionblues
 
Dla aplauzu  mówi, że z piłkarzy, to tak samo zna się na piłce, jak ja na hodowli małży skośnookich. Zapomniałem tylko, że to co mówi prezydent, to polityka.
A'ha, to przepraszam!

To ja jednak hoduję małże skośnookie!
- Ale co tu chodzi? Prezydent;  nie wygrywa się meczu dyktując rzut karny w 92 minucie!
- Jeszcze jedno; Prezydent obserwował mecz w loży dla zaproszonych gości na trybunach stadionu w Wiedniu. Polacy zagrali świetnie, to był bardzo dobry mecz i jestem bardzo z niego zadowolony. Jak zaznaczył, ma nadzieję, że Polacy jednak znajdą się w ćwierćfinale Mistrzostw Europy 2008!
Zastanawiam się od godziny, czy prezydent mówi o tym  wczorajszym meczu i kto siedział na trybunach, bo z relacji i zadowolenia, to jest chyba osamotniony.
- Jeszcze jedno; Prezydent złożył na ręce Jacka Krzynówka podziękowanie za grę polskiego zespołu.

Czarna dziura naszej reprezentacji przyjmuje gratulacje za dobry mecz, szkoda mi koni w stadninach, bo ze śmiechu wypadną im zęby!
No cóż, może ja się nie znam na polityce, widzisz czarne a gadasz, że to w kratę żółto - czerwoną. Ale na piłce to się znam i dochodzę do wniosku, że nie znam się na hodowli małży skośnookich.

Dziwi mnie też, że dyplomatycznie prezydent nic nie wspomniał o wspaniałej postawie naszych kibiców, nic z tego dobrego nie wyniknie, np, cenom paliw, ziemniaków i kaszanki!

Kasia Klich - "Lepszy Model" (live) - "POPlista" RMF FM

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi orionblues mogą komentować ten wpis.