• Wpisów: 21683
  • Średnio co: 4 godziny
  • Ostatni wpis: wczoraj, 19:09
  • Licznik odwiedzin: 876 361 / 3894 dni
 
orionblues
 
Oj dziwny jest ten świat, a ludzie to już zupełnie dziwne urządzenia do produkcji głupot.

Dla pewności sprawdziłem; że dziś nie 1 kwietnia, potem nie 1 maja, ani 22 lipca i nie rocznica rewolucji październikowej. Sprawdziłem też, czy przypadkiem nie jest dzień walki z odchyleniami psychicznymi, też nie. To po tych wielokrotnych sprawdzeniach różnych przypuszczeń, jeszcze raz przeczytałem tekst;

Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu i Klose!

Nie, to nie zwidy, ani syndrom po meczowy  – tak były wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski tłumaczy Wirtualnej Polsce, swój apel do prezydenta Lecha Kaczyńskiego. O odebranie obywatelstwa polskiego Lukasowi Podolskiemu i Miroslavowi Klose, piłkarzom reprezentacji Niemiec.

Wyszedłem na spacer, zrobiło mi sie gorąco i duszno, ale nie z powodu upalnego dnia, nad rzeką było chłodno, przemyślałem spokojnie całość sprawy i zadzwoniłem do kolegi psychiatry. Wysłuchał spokojnie całość sprawy, zamilkł, po chwili orzekł, bez obserwacji tygodniowej, nic konkretnego nie mogę powiedzieć. A prywatnie rzucił parę słów, które nie nadają się do publicznej publikacji.
Słowa byłego wiceministra edukacji cały czas dudnią mi w głowie; ,,upokarza mnie sytuacja, w której polscy obywatele występują przeciwko własnemu krajowi''.

Głęboki oddech, zastanawia mnie, kto tego oszołoma totalnego mianował na to stanowisko, czy kto kolwiek w kraju jest świadom, ile ten stwór mógł uczynić zła polskiej młodzieży. Może tu należy szukać tajnych wpływów niemieckich i rosyjskich, aby takich gniotów umysłowych taboretyzować na takie stanowisko. Komu zależy na tym aby polski obywatel był światły, mądry, rozsądny i wykształcony, a komu aby był ciemniakiem i popychadłem, białym niewolnikiem  europy?  

A na dobra sprawę rozmawiamy tylko i wyłącznie o sporcie, meczach i kibicowaniu, jest to chwilowa rozrywka dla mas, obecna europejska wiocha bawi się piłką, nic więcej.
A tu taka kompromitacja międzynarodowa, co teraz pomyślą sobie tysiące ludzi pochodzenia polskiego na całym świecie?


QEEN WE ARE THE CHAMPIONS

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi orionblues mogą komentować ten wpis.