• Wpisów: 23134
  • Średnio co: 4 godziny
  • Ostatni wpis: 2 dni temu, 13:08
  • Licznik odwiedzin: 1 630 029 / 4803 dni
 
orionblues
 
John Lee Hooker,Carlos Santana and Etta James-Full Concert-07/18/86,


Co 70 sekund kolejna osoba na świecie zaraża się syfilisem. Raport "The State of the Nation" potwierdza, że liczba zdiagnozowanych przypadków jest najwyższa od II wojny światowej. Dane dotyczące infekcji rzeżączką też budzą grozę!.

1. Kiła (syfilis) to choroba przenoszona drogą płciową,

Autorzy raportu "The State of the Nation" alarmują, że od II wojny światowej nastąpił nagły wzrost przypadków chorób wenerycznych. Na czele tego rankingu są syfilis i rzeżączka. Według autorów raportu w samej tylko Wielkiej Brytanii w 2018 roku zdiagnozowano 500 tys. infekcji chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Jeśli chodzi o rzeżączkę, to w ciągu ostatnich 10 lat nastąpił wzrost o co najmniej 249 proc. Natomiast infekcji syfilisem wzrosło o około 165 proc.

Tymczasem Public Health England mówi o 269 proc. wzrostu zachorowań na rzeżączkę i 349 proc. infekcji syfilisem. Okazuje się też, że najwięcej przypadków zarejestrowano wśród młodych osób, a także ludzi pochodzenia karaibskiego i afrykańskiego.

W grupie największego ryzyka są mężczyźni homoseksualni oraz biseksualni i stanowią oni 75 proc. zarażonych syfilisem. Eksperci wskazują na zagrożenie płynące z uprawiania seksu pod wpływem narkotyków, którego efektem może być niestosowanie prezerwatyw i innych środków ostrożności.

Autorzy raportu "The State of the Nation" zwracają się do brytyjskiego rządu o działania w tym zakresie. Widzą oni naglącą konieczność działań na rzecz poprawy aktualnego stanu opieki medycznej w zakresie zdrowia seksualnego i świadomości zagrożeń chorobami przenoszonymi drogą płciową.

*** smutny tekst ale bardzo pouczający, z tymi gierkami nie ma
żartów, każdy o tym dokładnie wie, ale co czyni to już inna sprawa,
roznoszących to paskudztwo powinni karać przykładnie i oficjalnie,
nie ma co się wstydzić, o chorobowych następstwach powinni szeroko,

opisywać i uświadamiać skutki,
trzeba oczyścić seks z tego paskudztwa!,
to leży w Naszym wspólnym interesie,,,

pozdro,,,,,

portal.abczdrowie.pl/dramatyczny-wzrost-zakazen-…

Muddy Waters & The Rolling Stones Live at the Checkerboard Lounge 1981,

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi orionblues mogą komentować ten wpis.