• Wpisów: 22545
  • Średnio co: 4 godziny
  • Ostatni wpis: wczoraj, 16:18
  • Licznik odwiedzin: 1 538 269 / 4363 dni
 
orionblues
 
Prognoza. Najbliższe dni będą chłodne i pochmurne. W niektórych częściach kraju sypnie śniegiem. Od środy natomiast pogoda podzieli obszar Polski na dwie części.

Synoptycy z IMGW prognozują, że najbliższy tydzień rozpocznie się śnieżnie. Opadów śniegu lub śniegu z deszczem możemy się spodziewać w niemal całym kraju, z wyjątkiem okolic Bydgoszczy i Torunia.

W przeważającej części Polski temperatura będzie dodatnia - termometry wskażą od 1 do maksymalnie 4 stopni. W związku z czym śnieg momentalnie się stopi. Ujemne temperatury odnotujemy tylko w okolicach Zakopanego (-2 stopnie) oraz Suwałk (-1 stopień).

Wtorek i środa mają być nieco cieplejsze niż poniedziałek. Temperatura nieznacznie wzrośnie - na północnym zachodzie termometry pokażą 7 stopni, na północnym wschodzie 4 stopnie, a na południu 3 stopnie. Ujemnych temperatur mogą spodziewać się mieszkańcy Zakopanego (-1 stopień).

We wtorek wzdłuż wschodniej granicy kraju może spaść śnieg, a w środę obserwować będziemy przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem występujące na wschodzie i południu Polski.

Polska podzieli się na pół,

Od środy do końca tygodnia pogoda podzieli obszar Polski na dwie części. Na północy będzie przewaga chmur i opadów deszczu, a na południu pogodnego i słonecznego nieba. Podobnie zachowa się temperatura.

Czwartek ma być dniem przerwy od opadów. Będzie pochmurno, a termometry pokażą od 0 stopni na Podkarpaciu do 6 stopni w Szczecinie. W piątek znów popada. Opady deszczu prognozuje się dla okolic Zielonej Góry, Poznania, Bydgoszczy, Gdańska,

Olsztyna, Białegostoku i Krakowa, z kolei śnieg i marznący deszcz pojawi się w Łodzi, Kielcach, Rzeszowie oraz Lublinie. Temperatura będzie wahać się od 2 stopni na południowym wschodzie do 7 stopni na północnym zachodzie.

***tak więc wszelkie nadzieje na spokojną i ciepłą zimę mamy
z głowy, radzę dobrze się opatulić to przetrwamy te chłody,
jedyny ratunek zdrowotny to wzbogacanie organizmu w naturalne
witaminy, np. herbatka z malinami to pycha i zdrowia doda,
jak śpiewał Młynarski,,,,  

pozdro,,,,,

wiadomosci.wp.pl/pogoda-atak-zimy-prognoza-na-pi…

Wojciech Młynarski - Nie ma jak u mamy,

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi orionblues mogą komentować ten wpis.