• Wpisów: 22032
  • Średnio co: 4 godziny
  • Ostatni wpis: dzisiaj, 09:47
  • Licznik odwiedzin: 1 367 691 / 4166 dni
 
orionblues
 
Are You Still Alive? ~ Maria Daines,


Kosmos znów zaskoczył naukowców. NASA od dawna poszukiwała, planety, która swoimi warunkami najbardziej przypomina Ziemię. Nowa technologia pozwoliła na osiągnięcie upragnionego sukcesu i znalezienie miejsca, które wzbudza, zachwyt i zainteresowanie badaczy z całego świata.

NASA posługuje się teleskopem TESS (Transiting Exoplanet Survey Satellite), dzięki któremu możliwe jest obserwowanie przestrzeni kosmicznej i poszukiwanie egzoplanet, czyli miejsc podobnych do Ziemi i przyjaznych dla życia.

Jedno z najnowszych odkryć NASA stanowi planeta o umownej nazwie GJ 357d. Według naukowców jest ona co najmniej dwa razy większa od Ziemi i panują na niej warunki sprzyjające występowaniu wody w stanie ciekłym.Druga Ziemia znajduje się w gwiazdozbiorze Hydry około 31 lat świetlnych do naszej planety. Naukowcy z NASA przypuszczają, że może być nawet 6 razy cięższa, a na jej powierzchni występuje gęsta atmosfera.

Dead in the Water ~ Maria Daines,


*** nie powinno się podawać takich informacji dla cieciów,
na Naszej planecie, ponieważ to siła niszczycielska globu,
planeta GJ 357d nie doznała jeszcze kontaktu z cieciami,
i niech tak pozostanie na wieczność, dość zniszczeń Naszego,

gatunku!,to wstyd na skalę kosmosu!,jesteśmy ohydni i wredne paskudy!,Nas trzeba wytruć dla świętego spokoju galaktycznego,!

pozdro,,,,,

tech.wp.pl/nasa-druga-ziemia-znaleziona-przelomo…

Chained To You ~ Maria Daines,

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi orionblues mogą komentować ten wpis.