• Wpisów: 21517
  • Średnio co: 4 godziny
  • Ostatni wpis: 1 godzinę temu
  • Licznik odwiedzin: 860 447 / 3776 dni
 
orionblues
 
Kolejny dzień rąbię czas na układanki przestrzenne w mojej pracowni najwięcej zagwozdek mam z detalami warsztatowymi, ciągle się o coś potykam na tej barykadzie problemów miejscowych. Nikt mi w w niczym nie pomoże bo nawet nie może, kto zna mój warsztat od podszewki, a doradców było wielu z mandolinami w kaburach, najmniejszego pożytku z pięknego śpiewu bez partytury.

Nie potrzebna mi reforma sądów do urządzenia pracowni, tak jak do biegu na 100 metrów po flaszencje, tak jak do leczenia połamanych ziober, ludzie zaskarbiają sobie problemy na potem ale to ich broszka Naszym kosztem. Nie takich patałachów zostawiliśmy na swej narodowej drodze w politycznym truchcie do prawdy!. Ale politykę zostawmy osłom i semaforom, radzą sobie jak kapuściane czopki.

Starsi doświadczeni ludzie mawiali ,,abyś żył w ciekawych czasach'', ciągle czekam na owe czasy!.

Jako dziecko socjalizmu zostałem perfidnie wydojony z efektywnych lat życia przez komunistów, pracowałem uczciwie w skali moich możliwości życiowych z sukcesami i licznym nagrodami, a emeryturka?, ,,szkoda słów'' obciąża obecny system polityczny!, z PiS'em na czele!. Mogą być pewni, że będę na pierwszej linii frontu zmian!. Życie przyzwyczaiło mnie do sukcesów.

Wczoraj porządkowałem swoje archiwum koncepcji różnych kompozycji i pomysłów, ocean możliwości twórczych a życia pozostał skrawek. To jest dopiero problem polityczny i nic nie ma wspólnego z propagandą sukcesu!. Zresztą kto rozsądny ma czas na kaczolenie w telereklamie patologii.

Dosyć skubania pierza dziobem czas brać się za konkrety przestrzenne w moim bigosie artystycznym, nie jestem partyjny i nie mam kolesi do pomocy w wyborach intelektualnych, sam muszę czynić dobro dla kraju i siebie.
Czynię to bez partyjnie i poklasku tłumu, bez: kamer tv, radia pajęczego i słowa redakcyjnego, bez ulotek propagandowych deptanych przez umundurowanych schludnie i dostojnie ale świątecznie.

Na koniec trochę taktów muzycznych i do arbaytu frontalnie,,,,

pozdro,,,,,

Lista Przebojów z Dawnych Lat,

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi orionblues mogą komentować ten wpis.