• Wpisów: 21388
 • Średnio co: 4 godziny
 • Ostatni wpis: 2 dni temu, 23:31
 • Licznik odwiedzin: 852 840 / 3714 dni
 
orionblues
 
Prezydent Andrzej Duda nie podpisze ustaw o Sądzie Najwyższym i KRS.

Informacja o weto błyskawicznie przełożyła się na wzmocnienie notowań złotego względem najważniejszych walut. W ten sposób odrabia straty z końcówki ubiegłego tygodnia, gdzie wydawało się, że już nic nie powstrzyma zmian forsowanych przez rząd.

- Zdecydowałem o zawetowaniu ustawy o Sądzie Najwyższym i KRS - oświadczył w poniedziałek prezydent Andrzej Duda. Uzasadniał to m.in. sprzeciwem wobec pełnej kontroli Prokuratora Generalnego nad Sądem Najwyższym oraz chęcią złagodzenia podziałów w społeczeństwie, jakie wywołały plany reformy.

*resztę dedukcji o tej ważnej sprawie przeprowadzimy we własnej polskiej głowie, wnioski zachowamy sobie jak zwykle, nie dajcie się nikomu podpuścić!, bo chętnych, jest sporo wokół, tylko czekają na nasze osobiste wątpliwości!, a te mogą być to jasne, ale rozważmy je,
tylko w gronie rodzinnym lub z zaufanymi przyjaciółmi,,,

tylko i wyłącznie!!!,

pozdro,,,,

finanse.wp.pl/weto-prezydenta-umacnia-polska-wal…

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi orionblues mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @orionblues: Kadzisz mi nieprzyzwoicie, ale słusznie zauważasz, że te sentencje niełatwo przychodzą. Rodzą się w bólach egzystowania w oparach absurdu. Z kałaszem czy bejsbolem na "warszawkę" nie pójdę. Ale jeśli choć jednym neologizmem nakłuję ten balon chamstwa i pychy, to warto.
   
 •  
   
  @krzyslav: Twoje spostrzeżenia rozkładają mnie na łopatki ze śmiechu!, ale są cenne pod względem głębokiej analizy i celności analitycznej, to świadczy o pojemności skokowej Twojego umysłu!, cieszy mnie niezmiernie posiadanie takiego precyzyjnego partnera w dedukcji!, to czyni ten świat bardziej zrozumiały, mimo że zmierzający w pustkę bezsensowną, ale przeżyjemy te niestrawności polityczne, ileż to razy miotaliśmy się na rozdrożach historii!,,,pozdro,,,
   
 •  
   
  Gnom i tak to wyjaśni jako działania wrogich "dobrej zmianie" spekulantów.