• Wpisów: 22517
 • Średnio co: 4 godziny
 • Ostatni wpis: 7 dni temu, 17:53
 • Licznik odwiedzin: 1 526 486 / 4325 dni
 
orionblues
 
a co w tym temacie słychać w innych częściach świata?;

* PO proponuje, by ofiary gwałtu mogły odmówić zeznań,

* Były japoński generał broni żołnierzy USA zamieszanych w gwałt na licealistce,

* Japonia: dwóch żołnierzy USA aresztowanych na Okinawie  za gwałt,

* We Francji ponad 300 kobiet-ofiar gwałtu chce "przerwać milczenie",

* Richard Mourdock: Bóg zaplanował ciążę w wyniku gwałtu,

Policja w stolicy Indii New Delhi użyła gazu łzawiącego i armatek wodnych, by rozpędzić tysiące osób, które domagały się ukarania sprawców gwałtu zbiorowego na 23-letniej studentce. Protestujący skandowali hasła na rzecz ochrony kobiet i domagali się kary śmierci dla gwałcicieli. "Powiesić gwałcicieli", "Chrońmy kobiety, chrońmy Indie" - głosiły transparenty.

Niektórzy uczestnicy protestu przełamali kordony policji i obrzucali funkcjonariuszy kamieniami. Wiele osób zatrzymano - podaje dziennik "The Times of India".

Wśród protestujących był były szef sztabu generalnego Vijay Kumar Singh. Skrytykował "polityczną i biurokratyczną apatię w Indiach".

16 grudnia w autobusie w New Delhi sześciu mężczyzn pobiło i zgwałciło 23-letnią studentkę, a następnie wyrzuciło ją z jadącego pojazdu. Młoda kobieta wciąż przebywa w szpitalu.

Policja zatrzymała pięciu gwałcicieli

Policja zatrzymała pięciu gwałcicieli, w tym kierowcę autobusu. Trwają poszukiwania szóstego sprawcy brutalnego ataku. W piątek rząd poinformował, że zażąda dożywotniej kary więzienia dla gwałcicieli.

Atak wywołał falę protestów w całym kraju. Organizacje kobiece domagają się od władz podjęcia stanowczych działań mających na celu ochronę przed nękaniem i przemocą. W piątek władze ogłosiły początek kampanii w tej sprawie.

Z danych rządowych z 2011 roku wynika, że w Indiach co 20 minut dochodzi do gwałtu. Jednak tylko jedną czwartą sprawców spotyka kara. Według analityków powodem jest korupcja w policji.    
.........................................................

moim skromnym zdaniem należy im amputować,
publicznie męskie przyrodzenie i spalić,
a następnie tych fiutów powiesić,
a potem to ścierwo ludzkie wyrzucić,
z jakiekolwiek pojazdu!,

uważam: że to bardzo delikatna,
i humanitarna kara,,,

pozdro,,,,,

wiadomosci.wp.pl/(…)kat,title,Zbiorowy-gwalt-na-23-…

Kruk - Knockin' At Your Back Door

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi orionblues mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @krzyslav: sformułowałeś piękna ideę do walki z prymitywami, ale zastanów się czy to wystarczy?, oni nawet nie zrozumieją o co chodzi!, to jest banda szczurów pozbawiona rozumu!, tylko gilotyna i sznur przemawia do nich!!!!nic więcej!,,,ja dla takich stworów nie mam litości, ponieważ u kobiety zostaje skaza już do śmierci,,,mało tego, już każdy mężczyzna staje się dla nich potencjalnym zagrożeniem,,,,w czapę i po problemie,,,,pozdro,
   
 •  
   
  Jestem heteroseksualnym samcem i gwałt nie mieści się w mojej wyobraźni, jako sposób na zaspokojenie w końcu jednego z podstawowych instynktów. Toż nawet w świecie zwierząt gwałt nie istnieje! Samce walczą o prawo kopulacji z samicą ale między sobą, a nie z samicą!!! A i tak naprawdę to one wybierają, a nie my! Więcej dałoby propagowanie pogardy dla samca który wymusza karesy siłą, niz ich karanie!