• Wpisów: 22301
  • Średnio co: 4 godziny
  • Ostatni wpis: 2 dni temu, 04:13
  • Licznik odwiedzin: 1 511 447 / 4250 dni
 
orionblues
 
znalazłem na portalu ,,wp'' bardzo ciekawe historie, które pokazują nam, na jak wiele problemów istnienia, nie znamy jeszcze odpowiedzi. Są tu opisane losy sióstr i braci w różnych kontekstach ich bytu ziemskiego, zainteresowanym polecam te sprawy, bo samo życie co raz stawia przed nami niespodziewane pytania,,,,,,z którymi trudno żyć, ale czy mamy inne wyjście?  

Linda i Terry Jamison,,,,,,,,,,,,

Ta para bliźniaczek zarzeka się, iż z wyprzedzeniem przewidziały wrześniowe ataki na World Trade Center. Twierdziły, że podczas snów widziały płonące budynki i samolot, który zderzył się z jednym z nich.
Nie wskazały jednak dokładnego czasu, miejsca, ani osób, które byłyby za to odpowiedzialne.

Kolejnym wypadkiem, które Linda i Terry wyczuły przed czasem, była śmierć Johna F. Kennedy'ego.

Tym razem podały miejsce, czas i okoliczności, które jednak zostały zlekceważone i uznane za schizofreniczne majaczenia.

To jest to, co jest całkowitą tajemnicą mentalności człowieka, jakie tajemnice i możliwości drzemią jeszcze w nas. Kiedy zbliżymy się do mechanizmów, które decydują o możliwościach jednostki ludzkiej.
Kto odpowie na pytania;

- czy to jest przypadek wyjątkowy?
- czy grupowy?
- czy wszyscy mamy ukryte możliwości?

jakie katalizatory decydują, że one się ujawniają w człowieku, na co jeszcze powinniśmy być przygotowani w przyszłości. Czy jest możliwe, że pewne cechy dziś jednostkowe, w przyszłości będą powszechne?

pozdro,,,,,,

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi orionblues mogą komentować ten wpis.