• Wpisów: 22301
  • Średnio co: 4 godziny
  • Ostatni wpis: 2 dni temu, 04:13
  • Licznik odwiedzin: 1 511 447 / 4250 dni
 
orionblues
 
znalazłem na portalu ,,wp'' bardzo ciekawe historie, które pokazują nam, na jak wiele problemów istnienia, nie znamy jeszcze odpowiedzi. Są tu opisane losy sióstr i braci w różnych kontekstach ich bytu ziemskiego, zainteresowanym polecam te sprawy, bo samo życie co raz stawia przed nami niespodziewane pytania,,,,,,z którymi trudno żyć, ale czy mamy inne wyjście?  

Tuen i Koen Stuart,,,,,,,,,,

Wilma i Willem Stuart - holenderska para, od wielu lat starała się o własne dziecko. W końcu, Wilma podjęła się zabiegu zapłodnienia in vitro. Wkrótce po, Wilma i Willem dowiedzieli się, że zostaną rodzicami bliźniąt.

Gdy dzieci przyszły na świat okazało się, że zupełnie się od siebie różnią. Tak, jak w przypadki Jasmin i Alice, chłopcy mieli różny odcień skóry, włosów i oczu.

Okazało się, że pracownicy kliniki przez przypadek wymieszali nasienie dwóch różnych dawców.

Nauka stara się pomóc ludzkim ułomnościom, przecież wszystkim mogą się przydarzyć. Planuje się zabiegi dość precyzyjnie i dokładnie je sprawdzając, aby wykluczyć niespodziewane przypadki. Zawsze w tej sferze pewności działań, pozostaje jedna furtka, która czyni rzeczy nie możliwe, niestety możliwymi. Jak zawsze czynnik ludzki jest najbardziej niebezpieczny i nie przewidywalny. Pozostają skutki z którymi nie którzy z nas muszą żyć, żyć,żyć,,,,,,bo co innego mogą zrobić,

pozdro,,,,,

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko znajomi orionblues mogą komentować ten wpis.