Wpisy użytkownika orionblues z dnia 19 czerwca 2009

Liczba wpisów: 4

orionblues
 
dobranoc wszystkim,,,,,

pozdro,,,,

 

orionblues
 
Polscy eksperci biją na alarm: wiedza Polek na temat własnej seksualności i antykoncepcji jest totalnie katastrofalna!

Co druga Polka uważa, że najskuteczniejszą metodą zapobiegania ciąży jest stosunek przerywany.

Co dziesiąta uprawia seks bez zabezpieczenia!

A efekty tego typu praktyk?

Są i często kobiety się dziwią, ,,ja w ciąży, to nie możliwe Panie doktorze?

cytat z mediów;

,,Lekarze mówią: jest bardzo źle. Polki nie mają elementarnego pojęcia o swoim ciele. Przede wszystkim dlatego, że poziom edukacji seksualnej w naszym kraju jest żenująco niski. I nie chodzi wcale o jakieś porządne zajęcia z wychowania seksualnego w szkole. O tym, jak działa ludzkie ciało dzieci powinny się uczyć przynajmniej na lekcjach biologii. Wina leży też w tym, że wciąż nie potrafimy rozmawiać o seksie.''

Mnie w sumie cała ta sytuacja, czy wręcz tragedia młodych kobiet, śmieszy z jednego powodu. Od 1945 roku na szerokim forum społecznym pieprzymy głupoty na ten temat i nic się nie zmienia.

W dobie odzyskania wolności obywatelskiej, dzieje się tak samo, a może jest jeszcze gorzej.
A wszystkiemu winny jest kościół ze swoimi zasadami czystości. Gdyby chodziło o czystość rączek lub nóżek, to pół biedy, ale to powoli staje się koszmarem.

Na dobrą sprawę seksualność człowieka ulega ciągłym zmianom mentalnym w społeczeństwie współczesnym. Inaczej pojmowały to nasze babcie, inaczej matki, natomiast współczesność naszych córek, synów przedstawia się zupełnie inaczej.

Osobiście uważam, że trud zapoznania i pełnego uświadomienia ludzkiej seksualności spoczywa na rodzicach. Ponieważ doświadczenie uczy, że na oświatę nie co liczyć, a tym bardziej na nauki kościelne.

Kiedy rodzice przegapią ten okres edukacyjny, problem rozwiąże podwórko, ulica i piwniczne życie seksualne. A na skutki nie trzeba dużo czekać, zresztą skutki zawsze są w pogotowiu i tylko czekają aby dopaść nieuświadomioną katolicka duszyczkę.

Praktycznie mamy wiele problemów społecznych rozbebeszonych totalnie, odpowiedzialne urzędy administracji państwowej nabrały wody w usta i udają greka. W tą martwa przestrzeń wlazł kościół moherowy i rozprzestrzenia swój bełkot na ten temat. Tutaj paciorek w niczym nie pomoże, a tym bardziej różaniec lub pokutne klęczenie.

Dobry Bóg zrobił co mógł, a w tej sprawie seksualnej trzeba natychmiast fachowca fachowca.

Seksualność człowieka to cykająca bomba, która zamiast uszczęśliwiać człowieka, może go totalnie zniszczyć na całe życie. Źle poczęte życie seksualne młodego człowieka, to tragedia.

Decyduje to potem o prawidłowym jego rozwoju emocjonalnym i jego stosunku do innych ludzi. Pojawiają się intymne problemy, jednostka zamyka się w sobie i izoluje społecznie. A problem nie jest błahy, ale bardzo poważny, często to warunkuje prawidłowym rozwoju psychicznym.

Nie chciane dzieci, to wielki problem matki i ojca, to są skutki braku wiedzy o sobie, o swojej seksualności. Organy kościelne to nie organy seksualne człowieka, jak proboszczowi nawalą piszczałki, to wzywa fachowca! Sam nie grzebie śrubokrętem w tym skomplikowanym urządzeniu muzycznym.

Ale w organy ludzkiego seksualizmu to miesza się z całą powagą braku jakichkolwiek kompetencji.

A potem nadchodzą takie skutki jakie nauki, tu się nic nie ukryje, bo seksualizm jest nagi z natury. A wiadomo jak kościół kocha nagość!

Sam ukrywa skrupulatnie swoje intymne grzeszki lub zamiata pod dywanik. A z ambony udaje świętoszka i robi słodkie oczy niewiniątka. Fe!

Reasumując, życie w pewnych sprawach jest proste; boli główka do lekarza, nawali samochód do mechanika, telewizorek do technika, a jak swędzi potrzeba to do seksuologa,,,,każda inna droga to problem.

Kto twierdzi inaczej, to kłamca obłudnik i despota. A dlaczego? Jak dla klechy nawali samochód, to jedzie on do krawca?

Proszę sobie samu odpowiedzieć,,,,,,,

W sumie nie mam nic przeciwko ,,Katolickiej Poradni Seksualnej'' dla swoich wiernych, ale niech to będzie robione przez prawdziwych medycznych fachowców i bez doktryny religijnej.

A potem proszę bardzo do kościółka, cerkwi i innych świątyń, nie można tego mieszać.

Bo wszystko stanie na głowie, a wiadomo że seksualizm seksualizmem, ale mądra głowa w seksie jest bardziej przydatna niż paciorek.

pozdro,,,,,

woodstock 1969
 

orionblues
 
nadchodzi czas festiwali wszelkich
małych, dużych i wielgachnych,
będziemy tam,
będziemy tu i w innych miejscach,
bawmy się dobrze i wyzwólmy
w sobie poczucie kosmicznej radości
i dbajmy o bliźniego jak o swoje troski,
a wywieziemy o wiele więcej w sobie
niż żeśmy przytachali ze sobą,

pozdro,,,,

 

orionblues
 
wakacje, wakacje,,

niech pozostaną
na długo w pamięci
jako wyjątkowe dni,

aby kiedyś można było ciepło
wrócić do nich pamięcią
choć na chwilę,,,

w waszych dawnych pięknych
chwilach minionych,
które dziś macie okazję
już tworzyć,,,,

pozdro,,,,