Wpisy użytkownika orionblues z dnia 5 marca 2009

Liczba wpisów: 1

orionblues
 
nortus
 
nortusie,,,,,, Twoje życzenia wysłania kaczorów, rydzów i innych kalafiorów gdzieś w daleką przestrzeń kosmiczną całkowicie popieram. Nie widzę takiej możliwości przynajmniej przez 20 lat, a jeśli chodzi o koszty tej smrodliwej przesyłki, to też możesz liczyć na mnie, jako sponsora.
Mnie martwi data 2012 roku, ponieważ czeka nas ogólnie klops bytowy i życiowy. Nie mamy najmniejszych szans, aby uciec przed siłami kosmicznymi, oraz tym co cyklicznie ginie i odradza się w tej pętli czasowej istnienia.
Zresztą średnio sprawny współczesny mózg człowieczy posiadający trochę wiedzy, sam może wydedukować cykliczność życia i śmierci w naszych trzech wymiarach bytowania. Nie wiem czy słyszałeś o ostatnich odkryciach w Bośni, co prawda jest to w trakcie badań, ale potwierdza tezę o istnieniu poprzedniej cywilizacji. Ponadto potwierdza to istnienie Sfinksa, ponieważ badania lokalizują go na 14.550 lat przed naszą erą. Co pokrywałoby się z innymi odkryciami i śladami po zaginionych cywilizacjach na ziemi. Tak więc reasumując; jest czas życia, śmierci i odrodzenia, normalna kolej rzeczy i nie ma co płakać.
Nortusie ale tak szczerze, to marzę o podróży w inne przestrzenie lub planety, nie twierdzę, że jest mi tu źle i gorzko, ale zżera mnie natura podróżnika i dreptaka kosmicznego.
Pomyśl tylko, jak cudownie wygląda nasza droga mleczna w przestrzeni kosmicznej, to musi być bajeczny widok.