Wszystkie »

 

Wpisy użytkownika orionblues z dnia 23 sierpnia 2008

Liczba wpisów: 7

orionblues
 
jeżeli ktoś nie ma humoru,
i chce popłakać,
ale ze śmiechu,
polecam kabaret,
efekt murowany,
pozdro,,,,

kabarety.tworzymyhistorie.pl/1286_kmn_galeria2.php
 

orionblues
 
jeszcze jedna tabletka kabaretowa,
tego samego kabaretu,
można się normalnie,
zarechotać na śmierć,
żydzi, niemcy i pedały,,,
polecam,,,

kabarety.tworzymyhistorie.pl/1356_kmn_telefon.php
 

orionblues
 
Maja Włoszczowska zdobyła srebrny medal olimpijski w wyścigu kobiet w kolarstwie górskim. Zwyciężyła Niemka Sabine Spitz. Na trzecim miejscu finiszowała Rosjanka Irina Kalentiewa. Aleksandra Dawidowicz była dziesiąta.

Zawodniczki miały do przejechania sześć okrążeń trasy, która w sumie miała 27 kilometrów. Wyścig rozegrano w promieniach palącego słońca, w upale przekraczającym 30 st. Celsjusza.

W tak trudnych warunkach wiele startujących miało poważne problemy, trudów nie wytrzymały i wycofały się m.in. broniąca tytułu wywalczonego w Atenach Norweżka Gunn-Rita Dahle Flesjaa, mistrzyni świata Hiszpanka Margarita Fullana i liderka klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Kanadyjka Marie-Helene Premont.
 

orionblues
 
Stało się coś strasznego, portal wp po raz kolejny informuje świat, że Pani Edycie Herbuś, jakiś bliżej nie znany bandyta, chirurg graficzny, wykastrował pępek.

Wszystkie liczące się firmy i placówki kulturalne z tej okazji wystosowały noty z ubolewaniem, pogrążeni są w smutku nie do opisania. Wpłynęło też parę kondolencji od przedstawicielstw dyplomatycznych w Warszawie, a ostanie z ambasady chińskiej jest w trakcie tłumaczenia przez specjalistów medycznych, znających obecny język olimpijski.

Ministerstwo zdrowia psychicznego wysłało specjalistę psychologa, aby otoczył opieką gwiazdę bez pępkową. W związku z tym powołano specjalny zespół specjalistów, aby odtworzyć wykastrowany pępek dla Edyty i jeszcze go dopieścili.
Inni sugerują aby wykonać Herbuś na zapas cały zestaw pępków zapasowych, bogate życie artystyczne co róż, narażone jest na stratę tego ważnego organu ciała.

Naczelna prokuratura krajowa powołała już wysokiej klasy szpeców od poszukiwania straconych organów. Ponadto starają się wyjaśnić okoliczności, gdzie jest stary pępek Edyty, co było powodem, że teraz gwiazda skazana jest na życie bez pępka. Zupełnie innym problemem jest, co on teraz robi, lub co ktoś z nim wyczynia.

Nikt nie dopuszcza najbardziej tragicznej wersji, że porwano pępek Edyty (biednej) aby go komuś zainstalować na stałe. To byłoby tragiczne dla gwiazdy i całej sztuki artystycznej od oceanu po góry Smocze w afryce północnej.  

Jaki to będzie miało wpływ na jej życie i pożycie w bycie bezpępkowym, nikt dziś nie potrafi powiedzieć. Ponieważ jest to pierwszy przypadek na świecie, aby komuś skradziono pępek.

Grono zaprzyjaźnionych wielbicielek moherowych już po pierwszej informacji medialnej o tej tragedii narodowej, zawiązało komitet wsparcia modlitewnego i całodobowo odśpiewują specjalnie chorały wspomagające. A tak po cichu liczą na cud, że pępek sam wróci na swoje uświęcone miejsce.  

Osobiście po tej informacji poczułem się słabo, dotykiem sprawdziłem, że mój jest na miejscu,
proponuję aby poszukać dawcy pępka dla Edyty, wszyć go we właściwe miejsce i przywrócić Herbuś godność gwiezdną.

Nie wyobrażam sobie np. mojej przyjaciółki bez pępka, to jest tragedia, która zupełnie w innym świetle stawia erotyzm kobiety. Grono zaprzyjaźnionych samców stwierdziło anonimowo, że kobieta bez pępka traci 99% seksafilu, a to stawia Edytę (biedną i załamaną) na spalonej pozycji u licznej konkurencji.
 

orionblues
 
(tekst czytają tylko zainteresowani, nikogo nie zmuszam i nie zachęcam)

HISTORIA KOŚCIOŁA,CZYLI O CZYM 90% KATOLIKÓW  NIE WIE,LUB WIEDZIEĆ NIE CHCE!

( na forum onet,u znalazłem artykuł poświęcony historii kościoła, tekst bardzo długi, to daruję Państwu jego prezentacje, ale zaciekawiły mnie opinie interlekutorów, prawie 90% przytaczam, dla zainteresowanych, bo nie które wątki są bardzo ciekawe)  

- To tylko część prawdy. JP II beatyfikował dwóch morderców, jednego z Brazylii a drugiego z Chorwacji,,,
   
- właśnie, i ten człowiek,który gloryfikował zbrodnie wojenne ...... ma zostać świętym ? zgroza...    

- Dokładnie, to beatyfikował czterech morderców, a byli to Jezuita Jose De Anchieta-masowy morderca Indian, ktory twierdził, ze miecz i żelazny pręt to najlepsi kaznodzieje, Alojzjie Stepinac-wspópracował z Ustaszami, ksiądz Jan Sarkandr-wpisując jego imię i nazwisko w google przeczytacie pełny artykuł i Pius IX. Oprócz tych czterech morderców beatyfikował też wiele innych kontrowersyjnych postaci jak np.Escrivę, czy Matkę Teresę, wpisując w google Matka Teresa Stern, przeczytacie o jej prawdziwej twarzy.

- Prawicowo zdemoralizowani i PiSekstrema takich informacji nie chce czytać bo uszkadza im to dobre samopoczucie i zbytnio rozjaśnia umysł.Wygodniej jest żyć gdy za Ciebie decyduje ksiądz i nie ważne ze najczęściej są to dzieci tzw.szatana.

- Coś ostatnio cicho o zrobieniu świętym JP II . Czy to że z .... dwóch morderców zrobił świętych. Czy doszła jeszcze chęć zrobienia Piusa II papieża Hitlera świętym.

- "(Fakt współżycia Józefa z Maryją po narodzinach Jezusa będzie oczywisty dla każdego, komu kościelne dogmaty nie zakazują logicznego wnioskowania.) "
Nie wiem, jak tam było po, ale dla Kościoła istotne było to co przed narodzeniem Chrystusa...:)))

- "Wniebowzięcie Mitry w okresie równonocy wiosennej staje się chrześcijańskim świetem wielkanocy" -  

- Ale pierdoły - wielkanoc to "przedłużenie" żydowskiej Paschy, a nie kult jakiegoś Mitry.

- Widzę że to co piszesz to w większość "Fakty i mity" z minimalną zawartością koniecznych dla uwiarygodnienia faktów, a ogromną przewaga mitycznych interpretacji

- Tylko, że katolicyzm istniał jeszcze zanim powstał nowy ... testament, a przyjście Jezusa Chrystusa było przepowiedziane już w starym testamencie.

- oko za oko - ząb za ząb to oryginał :)
potem nastąpił cud i zdanie zmieniło się na takie o nadstawianiu jakiej części ciała... i do tej pory miliony ludzi część ciała nadstawiają smarując wazeliną...

- Jakie miliony ludzi spaliła święta inkwizycja? Nawet zachodni naukowcy mówią o kilku, kilkunastu tysiącach i to głównie w Hiszpanii. Jako ciekawostkę można podać że żydzi prześladowani przez inkwizycję w Hiszpanii schronili się w ...Rzymie u papieża Aleksandra.
 
- A tak przy okazji w Islandii i Szwecji też była religia państwowa-luteranizm do 1999 roku i jakoś nie słyszałem żeby to było bezpośrednim powodem jakiś prześladowań.

- Skończ waść wstydu oszczędź.
A jak ktoś chce uzyskać odpowiedzi na te "pytania" to może wejść na portal wiara w zakładce odpowiedzi na zarzuty było tam kiedyś wyjaśniane większość tych "rewelacji.

- Choćby Kościół był odpowiedzialny za śmierć jednego człowieka, nie byłby godzien mówić, że ma coś wspólnego z Bogiem.Mówiąc, że Kościół zabił kilka tysięcy ludzi nie usprawiedliwiasz go, lecz wykazujesz jego potworność.

- święta prawda kto tego nie wie tzn ze nie chce wiedzieć, lub jest :tępy"szkoda gadki ,jedno wielkie zakłamanie i totalna obłuda może kiedyś
a na pewno zmniejszy się ten dobroduszny kościół do rozmiarów symbolicznych,

- ..i poznacie prawdę a prawda was oswobodzi..

pozdrio,,,,,artykuł można znaleźć na onecie,,,
 

orionblues
 
Czy można karać człowieka za to, że ma dwie nogi i odstające duże uszy (przepraszam Urbana i Glęmpa).  

Dorosły człowiek z natury rzeczy sam decyduje co robi, jeden może reperować rower w piwnicy, drugi zdecyduje, że jego pogłowie rodzinne jest szczupłe i zdecydowanie zajmuje się reprodukcją, a inny składa przyjacielskie wizyty.  

Co zrobili Boruc, Dudka i Majewski?

Z tego co wiemy, nie reperowali roweru, nie sprawiali przyjemności małżonkom, a co takiego strasznego uczynili, zdecydowali się na dawno odkładaną wizytę towarzyską.

W cywilizowanym kraju, to jest niezbędny atut kultury osobistej.

Polacy z natury romantyczni, bardzo towarzyscy, wręcz skazani na spotkania integracyjne, czynią radość innym. Udali się po za miejsce swego lokum, ponieważ tam zaprowadziła ich tęsknota ich przyjaciół. Nie znam nikogo wokół, aby zdecydowanie odmówił zaproszenia przyjacielskiego.

Zupełnie nie rozumiem, co do tego ma trener, PZPN i inne instytucje pokrewne, jest noc,  
boy'sy to już dawno pokończyli przedszkola i nauki katechetyczne, umieją paciorek, rozróżnią  klechę od kolejarza, dwie stówy od jednej.
A więc całkowicie dorośli.  

A poważnie traktować donosy, że głośno gadali, że od północy do 9 rano, widocznie były sprawy które trzeba było omówić dogłębnie i po głębokiej analizie.
Przepraszam, a czy w hotelu było napisane, że podczas nocnych spotkań, należy rozmawiać tylko przy pomocy języka migowego?
Jak znam życie, to nie.

Popatrzcie co się dzieje w reprezentacyjnych salonach parlamentu polskiego, nie wspomnę o uciechowych gabinetach hotelu poselskiego.

A tu trzech ulotnie znakomitych dżentelmenów, reprezentujących najpiękniejsze cechy kultury europejskiej, zostają umoczeni bezczelnie w jakieś poniżające ich godność knowania parszywe.

Może i trochę wypito kaw, herbaty, kakao, soków owocowych, soków warzywnych, nektarów, lemoniady, kwasu chlebowego, pepsi, coka-coli, oranżady, wody stołowej, wody bez kitu, i raptem robią awanturę o Basię. Powiem jedno, po tym gazie zawartym w napojach, to ja bym się czołgał jak iguana.

Piszą, że wyglądali na podciętych, to dlatego, że solidnie są zaprawieni sportem, ja to bym był po takim gazie dęntka kolarska i do tego przepita, nie przepraszam, przebita.

Czy drużyna ma kapelana, niech rozsądzi i skłoni do naszego narodowego wybaczenia, jak mawiał wielki polak, co już zapomnieli wszyscy?

To po co stawiacie pomniki, a gdzie jego nauki, wy nieuki?