Wpisy użytkownika orionblues z dnia 6 lipca 2008

Liczba wpisów: 24

orionblues
 
Enya zawsze urzeka tonami które pachną spokojem,,są takie ulotne chwilowe, ale zapadają głęboko w człowieku,,,,,,,,, 

orionblues
 
ona sama jest chodząca ulotność,,,,,przecudownej urody kobieta, w tym klipie to widać dobitnie, ciekaw jestem jaki jest u niej związek z twórczością,,,,,,a jej urodą, ale bzdury plotę,,,,
,,,,,to już się nie powtórzy,,,,,,,,,


 

orionblues
 
wezmę sobie nocna kąpiel w Orinoko, ma nadzieję, że mi nic nie odgryzą,,,,,,,,,,,,,,te wodne skurczybyki,,,,,,,,,bo kąpię się nago,,,,,w wodach śródlądowych też,,,,,,,,,,a w słonych to obowiązkowo,,,,,,,,,,,zawsze mnie śledzie obryzają delikatnie włoski na łydkach,,,,  


 

orionblues
 
,,,,,,,,,,,,,,niech mi się śni, że przetańczę całą noc, nawet rano mogą mi odpadać kopytka,,,,,,,,,,,,,,tylko zastanawiam się, czy założyć pantofle do łóżka?  
,,,,,,,pozdro wszystkim nocnym markom,,jędrasom ,,,basiom,,,,ewom,,, i wszystkim

 

orionblues
 
Dobranoc jeszcze raz, cholera nie mogę wyjść z pracowni do domu,,,,,,,,,,to jakieś cyrki,,,to tango,,,,zaraz walc,,,,samba,,,,,lambada,,,,,,
muszę na jutro oprawić dwie grafiki na weselne prezenty,,,,,,,,,,pozdro,,,,bo mnie wykastrują,,,,kumple,,,a co to za artysta bez jajec,,,,,,,,,
 

orionblues
 
Kiedy zeszłego lata David Barclay przyleciał z Kanady do Walii na ślub przyjaciela o rok za wcześnie, jego spektakularną pomyłkę opisały media. Po roku powrócił, by nareszcie wziąć udział w uroczystości, na którą tak się pospieszył. Po 12 miesiącach pokonał więc tę samą trasę - znów stawiając się na 5 lipca, ubrany nawet w ten sam garnitur.
Rok temu Barclay przemierzył na darmo 4 tysiące kilometrów, bo przez pół roku od otrzymania zaproszenia nie zorientował się, że datę ślubu wyznaczono na rok 2008.

*** wszyscy piszą o normalnej ludzkiej gafie, to się zdarza wszystkim, mnie też to tyczy, są różne przypadki, ale dlaczego nikt nie napisał o przyjaźni która łączy dwóch kumpli. Dla mnie jest to obraz pięknej przyjaźni i wzajemnego przywiązania ludzkiego, nie mylić z gejostwem. Drugim smutnym elementem jest pęd dziennikarski do wyłapywania ludzkich wpadek, gaf, pomyłek, wypadków, tragedii, nie słyszałem nigdy aby dziennikarz zrobił wywiad z normalną zakochaną parą idącą po ulicy. Dla nich człowiek jest ciekawy wtedy, gdy kobiecie biust zwisa do chodnika, facetowi organ można założyć na plecy i zawiesić wiadro z piwem. Koniecznie trzeba być dzieckiem gwiazdy, lub być samą gwiazdą, choćby porno. To dziennikarze są dla mnie dewiantami, ponieważ nie potrafią ciekawie pisać o zwykłych ludziach, trzeba być przynajmniej pedałem, politykiem, mordercą, gwałcicielem, malwersantem, koniokradem, bandytą. Dla nich człowiek bez ,,piętna sławy'' jest wart tyle co rolka papieru toaletowego, a ja im odwzajemniam tym samym. Bo idąc dalej w rozumowaniu,  są ludzie którzy pomyślą,  że trzeba zrobić ,,coś'' aby trafić na łamy mediów, najtragiczniejsze jest to, że tak czynią, to ,,coś'' dla populizmu. Ugrupowania terrorystyczne po to porywają papugi, pismaki, aby zaistnieć w ludzkiej świadomości.

I tu się zaczyna nasza tragedia życiowa i medialna!
 

orionblues
 
Po zamieszkach w centrum Budapesztu rannych jest dziesięć osób, a 56 zatrzymano. Starcia wybuchły podczas "marszu godności "gejów i lesbijek. Aby opanować sytuację, policja sprowadziła na pomoc jednostki z sąsiednich regionów kraju. Przeciwnicy marszu godności zaatakowali 450 uczestników pochodu na bulwarze Andrassiego, rzucając w ich stronę koktajle Mołotowa, cegły, jaja i butelki. Hańba ! Posprzątamy ten brud ! - krzyczeli demonstranci.

*** a oto co piszą ludzie na ten temat, na stronach wp;

1. - 06.07.08, 03:42 - student teologii KUL
HOMOSEKSUALIZM TO ZBOCZENIE ŹRÓDŁO: Pismo Święte - List do Rzymian 1,27: "Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za ZBOCZENIE". 1Kor 6,9-10:"Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego".

2. Odp.: HOMOSEKSUALIZM TO ZBOCZENIE
Największy procent homoseksualistów jest wśród kapłanów, Czy to znaczy, ze polowa ich to zboczeńcy.

3.Odp.: HOMOSEKSUALIZM TO ZBOCZENIE
im głupszy tym bardziej wierzący.....wraz ze wzrostem inteligencji spada siła wiary......

4.Tak się nam jawi zjednoczona Ewropa, Na leczenie wysłać razem z eurodeputowanymi.

5. dobra wiadomość, u nas należałoby się spodziewać, że cała współczesna Europa opowiadałaby się za poparciem z wyjątkiem zacofanej części PiS i LPR. Skoro mniejszości są to znaczy, że nikt z nimi nie walczy i ich nie niszczy, a to, że manifestują swoja obyczajową odmienność w imię tolerancji(?) dowodzi tylko, że mieszać im się chce.

6. Uczmy się od Węgrów. Proponuję zrobić tak samo. 99% Polaków (nie tych udawanych) nie cierpi "pedałów".

7. oj oj ludzie, homoseksualizm był od zawsze i jest obecny do dziś, od starożytności po lata współczesne tyle ze teraz się o tym mówi i pokazuje. czy który/którakolwiek z was wiedziała o tym ze doborowe wojska greków, rzymian, spartan, ranga mongolii czy cesarskie chin wyrastały i były szkolone w atmosferce bliskich stosunków pomiędzy żołnierzami a co z kolei było podstawą dnia codziennego ich szkolenia?

8. parada; W ostatnia niedziele w Toronto odbyła się parada równości.Obchody Pride Week co roku przyciągają do Toronto ok.1 mln osób i generują ok 100 mln dol.dla gospodarki miasta.Wszyscy bawili się świetnie,o żadnych zamieszkach nie ma mowy.Nadmieniam,ze nie mam żadnych związków z orientacja homo.Pozdrawiam.

9. Brawo Węgrzy - lać pedałów !!! Pederaści powinni być eksterminowani w obozach-krematoria do remontu!

*** Przytaczając te wypowiedzi nie znaczy, że ze wszystkimi się utożsamiam, ale wczoraj już pisałem na ten temat. Wnioski nasuwają się same, 450 uczestników pochodu! Co tu dodać, połowa z nich występowała populistycznie, to dla garstki ludzi opłaca się organizować tego typu zadymy, kogoś tu moda poniosła zupełnie bez sensu. Ale jak zauważyłem, że dziś świat polityki w braku sensu, widzi logikę, całkowita bzdura nie odpowiedzialności!
 

orionblues
 
Setki tysięcy osób wzięło udział w manifestacji homoseksualistów w centrum Madrytu. W tym roku przebiegała ona pod hasłem "dostrzegalności" kobiet o tej orientacji.
Prócz środowisk homoseksualnych w marszu brali udział przedstawiciele Amnesty International, rządzącej w Hiszpanii Partii Socjalistycznej, związków zawodowych, a także turyści. Demonstracji towarzyszyła parada - przy dźwiękach muzyki brazylijskiej i techno defilowały w niej wozy z transseksualnymi tancerzami.
W Hiszpanii tradycyjny wpływ Kościoła katolickiego ściera się z liberalnymi prawami wprowadzonymi w ostatnich latach. W 2005 roku przyjęto tutaj ustawę, na mocy której osoby tej samej płci mogą zawierać małżeństwa i adoptować dzieci.

*** to w sumie o co chodzi, mają wszystko Hiszpanii co praktycznie jest im potrzebne do życia. To znaczy, że szukają zaczepki i zadymy, manifestują swoją dominację nad normalnością? Jak im tego trzeba, to z rok poleje się krew, nie chce być krwistym prorokiem. Ale na ich miejscu skończył bym z manifestacjami, bo nie długo dziecko się spyta ojca; dlaczego tato ty nie jesteś z Krzysiem (wujkiem) tylko z mamą? To powoli nabiera znamion szaleństwa, odrobina rozsądku i logiki niech nie będzie zgejowana do cna!
Dlaczego cukrzycy nie manifestują swojej dominacji, nadciśnieniowcy, ludzie chorzy na raka, inwalidzi, emeryci, kryminaliści, bo świat jeszcze do końca nie oszalał. Dlaczego tak walczymy z kryminalistami, bo nam zagrażają, tak, a popieranie gejostwa w tej skali to nie zagraża? Obawiam się, że zagraża i to w takim stopniu, że sobie jeszcze nie wyobrażamy. Jak się znam na miłości tłumu, bardzo szybko może to się przerodzić w nienawiść, a wtedy będzie tragedia globalna.
Wystarczy tylko iskry innego zboka psychicznego, co porwie tłum, mamy wtedy klopsik do konsumpcji, smacznego!
A Budapeszt w przyszłym roku będzie inaczej wyglądał, bo mamy zapowiedź tego co nas czeka, o ile rozsądek nie zawita w naszej tolerancji.
We wszystkim jest umiar i granice, a tu już zostały przekroczone wszelkie, wystarczy tylko, że zmieni się polityka i mamy tragedię, ci sami co dziś popierają,  jutro złapią za kamienie.

Bo tak im kazał wódz, a wśród nich jest dużo dewiantów różnej maści.
 

orionblues
 
Mistrzostwa Świata w błotnej piłce nożnej, powinna zorganizować Polska!
Praktycznie stadion X lecia jest już gotowy, aby na nim zrobić cztery boiska do tej sympatycznej gry. Wystarczy polać wodą i mamy najlepsze stadiony na świecie!
Biorąc pod uwagę też nasz specyficzny  PZPN, jak solidnie jest on umoczony w bagnie, to poradzi sobie, w tym w czym się najlepiej zna, na bagnie piłkarskim. To jest rewelacja dla tej dyscypliny sportu w naszym kraju, a ile radości, mogą też grać kobiety w składzie 6 osobowym.  
W szkockiej miejscowości Strachur rozegrano Mistrzostwa Świata w błotnej piłce nożnej. Tę oryginalną dyscyplinę sportu wymyślono w 1997 roku w Finlandii, gratulacje!
Można w ten prosty sposób zaspokoić w boiska potrzeby całego kraju, pomysł premiera, boisko w każdej wiosce, co tam jedno, po cztery boiska! A jaka liga byłaby potężna!
Światowy poziom, praktycznie i tak młodzież na co dzień gra w błocie, to tylko kwestia organizacji. Niesamowite w jak prosty sposób można wykaraskać umoczone dupsko z bagna i być dumnym i zadowolonym! Jest to genialne, dzięki finom, wysłać jak najszybciej naszych działaczy błotnych do Finladii!
REWELACJA!
Rewelacja!
rewelacja!
 

orionblues
 
do porannej kawki proponuje dodać granulatu z Budki Suflera, smak znacznie się poprawi,,,,humor też, jak ktoś wstał lewa nogą, lub środkową,,,,,pozdro  


 

orionblues
 
wspólnie z Jonaszem Koftą, wpadliśmy na genialny pomysł,,,,,,,,,radości o poranku nigdy za dużo, a więc przypominamy jak należy oglądać swój kineskop w lusterku, od ucha do ucha, tak pozioma linia, miedzy uśmiechniętymi ustami do świata,,,,,weź parę okruchów i rzuć na parapet dla gołąbków, a za godzinę sprzątnij kupkę radośnie,(a jak będą dwie, to cudownie, nie będziesz się nudził),,,,,,pozdro,,,,,,ach co  za dzień,,,,   

orionblues
 
po kawce i karmieniu gołębi zapraszam na poranny spacerek zdrowotny, nie daleko do Grecji, Aten, popatrzmy na kolebkę naszej cywilizacji,,,,,a jest na co w niedzielny poranek,,,,,,,,muzyczka fajna, to tylko kwestia wyobraźni,,,hop i już grecja,,,,,,,,,miłego spaceru,,,,,,, 

orionblues
 
,,,,,,,śpiewająca muza Salwadora Dali, kobieta tajemnicza, o głębokim matowym głosie, o niesamowicie długich nogach, resztę też ma wszystko długie,,,,,,,,ale teksty lubi śpiewać krótkie,,,trochę dziwne, ale widocznie tak ma być, widocznie trzeba zachować proporcje,,,,,,,,długie i krótkie, spoko, ale długie i długie, fe,fe,,,,,,,,pozdro

* nie wszyscy maja zaszczyt śpiewania z pracami Dalego w tle, a jej się udało, surrealistyczna szczęściara,,,,,,,,


 

orionblues
 
ale fajne kompozycje kolorowo-muzyczne i uwodnione, czysta ekspresja bajeczna,,,,,,


 

orionblues
 
super zabawa,,,,,,,gotowe tematy,,,,,,,,,


 

orionblues
 
potrzebuję dużo materiału fotograficznego do bieżących prac, mam już kamienie, chmury, deski, piach, trawę, cienie, liście, akty, dywany, szkło różne, wieczorne lampy uliczne, konie, wodę, mosty,i wiele, wiele innych dziwnych fotek,,,,,,,,arbayt czeka,,,,,,
 

orionblues
 
zrobiłem jeszcze fajnego ptasiora,,,,,,,,który krył się po liściach, ale potem usiadł na śmietniczce,,,,,,,,,, 

orionblues
 
co ja będę pisał o ptakach robiąc fotki ich budek całorocznych,,,,,,,,,,,,takie okazy znalazłem u kolegi w ogrodzie,,,,,,,,,,,a resztę o nich zaśpiewa
Nelly,,,,,,,,,
 

orionblues
 
pobawiłem się wstępnie po wycieczce rowerowej z aparatem, zaraz zrobię kawkę i czas na arbayt,,,,,,,,pozdro znajomym,,,,,,,,,,wykaz na fotkach,,,,,,,, 

orionblues
 
zatęskniłem za Nalepą,,,,,,tak wieczorkiem można sobie wspomnieć sympatycznego kumpla ze świata muzyki,,,,,