Wpisy użytkownika orionblues z dnia 1 lipca 2008

Liczba wpisów: 6

orionblues
 
Tak można skwitować rewelacje doradców strategicznych Donalda, iż Polsce grozi zapaść demograficzna!  Rząd zamierza przeciwdziałać temu zjawisku i chce wydłużyć urlopy macierzyńskie do 26 tygodni na jedno dziecko, do 39 tygodni przy następnych.

Boże jakbym słuchał radia ojczulka!

Rewelacja, genialność na miarę XXX wieku, a Ci eksperci nie maja żon w domach, wystarczy pogadać z kobietą na rynku.
Tusk sprawi, że Polki zaczną rodzić, chyba że Tusk z rządem będą robić dzieci na drutach?
Cała infrastruktura państwowa leży i kwiczy Panie Tusk, gdzie stabilizacja, gdzie przedszkola, gdzie godziwa praca i mieszkania, ochrona zdrowia i wiele innych potrzebnych rzeczy z dziedziny kultury?
A zapomniałem, najważniejsza sprawą jest EURO'12, to jest Pan w błędzie strategicznym!
Granie przygłupa na rządowych skrzypkach to potrafią wszyscy, bez przygotowania zawodowego w tej materii.

Niski przyrost naturalny doprowadzi do kryzysu na rynku pracy i załamania systemów emerytalnych.

Cholera człowieka miota na ściany kiedy czyta się takie zdania, wystarczy pojechać do knajpy gminnej i uważnie posłuchać o czym ludzie gadają przy piwku, to wiedzą wszyscy!

Nas interesują mechanizmy które to zmienią, ale wpierw trzeba poznać mechanizmy które to spowodowały i mamy odpowiedź co zrobić. Nie ma wody na pustyni, to wiedzą wszyscy od kołyski, ale dziecko odpowie; trzeba położyć rury zamontować krany i jest woda! Dziecko jeszcze doda, kto to zrobi to zarobi kasę.

Nie ma pomysłu, jak zachęcić młode pary do posiadania dzieci, ludzie potencjał do produkcji dzieci jest, tylko nie ma sensu, bo życie to jest wartość a nie ubóstwo!
Dotarło!
 

orionblues
 
Nie trzeba wielkiej inteligencji i kończenia światowej renomy instytutów naukowych, aby znaleźć w kraju ludzką tragedię, niesprawiedliwość, czy podłość człowieka we wzajemnych stosunkach.

Bezmyślność, głupota, arogancja, podłość, zawiść, nieuczciwość, zła interpretacja przepisów, łapówkarstwo, pijaństwo, przekraczanie wszelkich norm współżycia społecznego, to tak ogólnie tematy które przeżuwają gwiazdy mediów na forum publicznym.
A jest jeszcze wiele innych tematów bardzo ciekawych, ale zostają one sprytnie zagłuszane przez różne zainteresowane siły sprawcze. Często też jesteśmy informowani o czymś, co zostaje sprytnie podrzucone gwiazdom z powodów osobistych, bo po prostu kogoś zrobiono w balona przy podziale zysków, na skutek przekrętu.
Fabryka głupoty i chamstwa pracuje na pełnych obrotach całą dobę w naszym kraju, tematów nigdy nie zabraknie, z powodów powszechnie znanych, tępoty umysłowej człowieka.
   
Solidnie przemyślana chytrość, w celu osiągnięcia nie sprawiedliwych zysków przeważnie kończy się ich ujawnieniem, ponieważ zawsze jedna ze stron liczy na większe zyski, niż zakładała to umowa stron.

Spośród dziennikarzy Polacy najlepiej oceniają tych, którzy punktują głupotę systemu, układy kolesiowskie i duże przekręty finansowe kosztem społeczeństwa.

Nie będę tu przytaczał  żadnego nazwiska gwiazdy medialnej, bo dla mnie bohaterami są sprawy i ich ofiary, oraz druga strona, która jest przyczyną ludzkich łez!

Bardzo często jedna sprawa zostaje odkręcona na korzyść poszkodowanych, ale mechanizm zła działa dalej, nie widzę tu powodu do chylenia czoła gwiazdom mediów.A to że to czynią, to przepraszam, to ich zawód i powinność z tego żyją.

Wszyscy ludzie pracują, piekarz produkujący smaczne pieczywo nie jest gwiazdą, a powinien, wielu innych też zasługuje na nasze uznanie, tylko im na tym nie zależy.
Pracują gdzieś tam na prowincji, są uczciwi, czynią dobro i  nie zależy im na populizmie, bo są skromni i schludni, natura nie wyposażyła ich w próżność.
 

orionblues
 
W Polsce mamy do czynienia z najgorszymi wskaźnikami w całej Unii Europejskiej. Z raportu wynika, że 26 proc. polskich dzieci jest zagrożonych ubóstwem. Tylko 42 proc. dzieci między 3 a 5 rokiem życia chodzi do przedszkola.
Bo ich po prostu jest za mało, wiele rzeczy jest za mało i nie na tym poziomie. A co będzie dalej jak rząd odwali kitę, partia u władzy przegra wybory i przyjdą inni z innymi priorytetami? Kto będzie wspomagał rodziny które wezmą się do roboty, aby rządowi podskoczyły wskaźniki rozrodcze?

Pisanie takich pierdół niczemu nie służy;
,, nadal nie ma pomysłu, jak zachęcić młode pary do posiadania dzieci, wynika z raportu zespołu doradców strategicznych premiera''

- ja bym natychmiast zmienił ekspertów, widocznie oni pracują na potrzeby rządu,  a nie społeczeństwa. Bo nie daj boże coś wymyślą, to rząd będzie musiał realizować dalekie plany strategiczne, a wybory za pasem.
No taki głupi to rząd  nie jest, kto będzie sobie konstruował bombę zegarową, która wybuchnie tuż przed wyborami, np na prezydenta?

W 2030 roku 2 miliony Polaków będzie miało więcej niż 80 lat, statystyczna para nadal będzie decydować się tylko na jedno dziecko, alarmują specjaliści. Zdaniem doradców niski przyrost naturalny doprowadzi do kryzysu na rynku pracy i załamania systemów emerytalnych.

Becikowe mają otrzymywać tylko te kobiety, które podczas ciąży będą się regularnie badać u ginekologa - to kolejna propozycja resortu, ale czy mądra? Administracja stwarza pozory, że pracuje na potrzeby społeczne, a co z wolnością kobiety w sprawie aborcji? Cisza!  
Chcemy wesprzeć profilaktykę ciąży, w  Polsce kobiety nie mają nawyku badań.
W porównaniu z innymi krajami Unii mamy wysoki współczynnik umieralności niemowląt, dlaczego innych danych nie porównuje z danymi z unii, tylko te które są wygodne?
Wszystko to jest ble, ble, a poważne podejście do problemu, a gdzie w tym wszystkim wartości ,,wiadome''?  Które często odstraszają od potomstwa skutecznie!

Dlaczego nie podaje się danych np, ilość urodzin polskich dzieci na terenie Irlandii, Anglii i innych krajów na świecie, dlaczego? To zapytajcie tych młodych ludzi, oni wiedzą dlaczego chcą być daleko od ciemności katolandu!
Wszyscy wiedzą, tylko nikt nie chce o tym głośno mówić, armia moherów wyszczekuje młode kobiety z terenu polski, z ojczyzny skutecznie. Jest to bardzo smutne, ale taka jest prawda!
A o te dane z terenu innych krajów jest bardzo łatwo, wystarczy tylko telefon.
 

orionblues
 
DZIŚ 30 ROCZNICA WYDANIA PRZEZ ,,Dire Straits''
pierwszej historycznej płyty!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

orionblues
 
30 LAT  30 LAT   30 LAT  30 LAT  30 LAT 30 LAT 

orionblues
 
kiedy chłopaki to nagrali ,,pingera'' nie było jeszcze na świecie, a to już 30 lat, kiedy to pinger będzie miał 30 lat,,,,,,,pozdro