Wpisy użytkownika orionblues z dnia 9 czerwca 2008

Liczba wpisów: 3

orionblues
 
wszystkim miłym ludziom czującym potrzebę bytu w tej pozytywnej formie, którą wszyscy posiadamy, wszystkiego najlepszego na noc, wraz z kochanym Santanką, miłych snów lub dywagacji po sam ranek!

Gońcie wszelkie duchy i upiory sadystyczne, kopa w tyłek mim wszystkim, niech zmądrzeją, ocean miłości pochłonie ich głupotę, ale muszą sami zmądrzeć, inaczej marny ich los!

Nawet sami nie wiedzą, sączyć jad na własną prośbę, na nich czyhają wszelkie demony ich umysłów, nie nasze!
A oni chcą nas nimi zarazić, głupota bezgraniczna! Miłość jest potęgą!!!!!!! I BASTA !

 

orionblues
 
ten kawałek zawsze mnie budował do wszystkiego, ale nie o tej godzinie, planów osobistych, robię spadek na pokłady nocne, cieplutkie,  i wiadomo, do rana, nieustanne,,,,,,,słodzio w  innej rzeczywistości,,,,, pozdro,,,,


 

orionblues
 
Oj dziwny jest ten świat, a ludzie to już zupełnie dziwne urządzenia do produkcji głupot.

Dla pewności sprawdziłem; że dziś nie 1 kwietnia, potem nie 1 maja, ani 22 lipca i nie rocznica rewolucji październikowej. Sprawdziłem też, czy przypadkiem nie jest dzień walki z odchyleniami psychicznymi, też nie. To po tych wielokrotnych sprawdzeniach różnych przypuszczeń, jeszcze raz przeczytałem tekst;

Orzechowski: odebrać obywatelstwo Podolskiemu i Klose!

Nie, to nie zwidy, ani syndrom po meczowy  – tak były wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski tłumaczy Wirtualnej Polsce, swój apel do prezydenta Lecha Kaczyńskiego. O odebranie obywatelstwa polskiego Lukasowi Podolskiemu i Miroslavowi Klose, piłkarzom reprezentacji Niemiec.

Wyszedłem na spacer, zrobiło mi sie gorąco i duszno, ale nie z powodu upalnego dnia, nad rzeką było chłodno, przemyślałem spokojnie całość sprawy i zadzwoniłem do kolegi psychiatry. Wysłuchał spokojnie całość sprawy, zamilkł, po chwili orzekł, bez obserwacji tygodniowej, nic konkretnego nie mogę powiedzieć. A prywatnie rzucił parę słów, które nie nadają się do publicznej publikacji.
Słowa byłego wiceministra edukacji cały czas dudnią mi w głowie; ,,upokarza mnie sytuacja, w której polscy obywatele występują przeciwko własnemu krajowi''.

Głęboki oddech, zastanawia mnie, kto tego oszołoma totalnego mianował na to stanowisko, czy kto kolwiek w kraju jest świadom, ile ten stwór mógł uczynić zła polskiej młodzieży. Może tu należy szukać tajnych wpływów niemieckich i rosyjskich, aby takich gniotów umysłowych taboretyzować na takie stanowisko. Komu zależy na tym aby polski obywatel był światły, mądry, rozsądny i wykształcony, a komu aby był ciemniakiem i popychadłem, białym niewolnikiem  europy?  

A na dobra sprawę rozmawiamy tylko i wyłącznie o sporcie, meczach i kibicowaniu, jest to chwilowa rozrywka dla mas, obecna europejska wiocha bawi się piłką, nic więcej.
A tu taka kompromitacja międzynarodowa, co teraz pomyślą sobie tysiące ludzi pochodzenia polskiego na całym świecie?


QEEN WE ARE THE CHAMPIONS