Wpisy użytkownika orionblues z dnia 7 czerwca 2008

Liczba wpisów: 11

orionblues
 
pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem ten kawałek, to byłem zahipnotyzowany przez trzy dni, a potem  miesiąc katowałem wszystkich przyjaciół tym utworem, przeżyli, ale i dziś ma tą samą parę pod gwizdkiem,,,,,,,,,

 

orionblues
 
jeszcze jedno muzyczne dziecko Zeppelinów, zawsze przypominają się wieczory z ogólniaka, dysputy do rana, no i oczywiście widzę swoje uśmiechnięte koleżanki, pełne życia i nadziei w świat, normalnie nosiły w sobie wulkany sił do życia i potęgę wiary w miłość,,,,,,,,,,,,,cudowne lata chwały Zeppelinów,,,,,,, 

orionblues
 
Dramat 14 letniej Agaty poruszył mnie dogłębnie, dokonano już na niej gwałtu fizycznego i psychicznego. A czarny sutannowy najemca chce ze szwadronami moherów, przedłużyć ten dramat na całe życie! Ohyda! Jak słowem łatwo powiedzieć ,,nie'', przecież ta mała kobietka ma jeszcze szansę wyleczyć swoje rany fizyczne i psychiczne, czas czyni cuda. Ale obrońcy życia skazują małą duszyczkę na gorycz, nie wiemy jak zareaguje ona sama na dziecko, które przyjdzie na świat. A może być różnie. Przecież rehabilitacja po wypadkach polega na przywróceniu normalnego życia, a nie na utrwalaniu jego negatywnych skutków. A to czyni czarna zmora naszego społeczeństwa,  cóż może uczynić młódka 14 letnia z dzieckiem? Całość obowiązków spadnie na rodziców,  a kontynuacja nauki, edukacji życiowej, przecież to lekko zawiązany owoc, przerwany w najważniejszej chwili kształtowania osobowości.
Normalnie nosi człowieka, ktoś ma decydować w imię wiary za drugiego człowieka, czasy inkwizycji już się skończyły. Prawnym opiekunem jest matka, ona ma decydujące zdanie i ona wie najlepiej czego potrzeba jej córce. Koniecznie trzeba było wezwać policję i rozgonić te ciemne umysłowo towarzystwo, od siedmiu boleści.

Zgwałcona 14-latka nie mogła usunąć ciąży, bo w szpitalu pojawił się ksiądz, co sie dzieje w kraj?! Czemu szpitale odmówiły wykonania zabiegu, to się nie mieści w głowie!

ManOwaR - Brothers of Metal
 

orionblues
 
bardzo smaczna ballada metalowa, w sam raz na sobotnie południe, nie mogę się otrząsnąć z tragedii Agaty,,,,,,,,,,


 

orionblues
 
jest w tym kawałku jakaś siła, która jednoczy i scala,,,,,,,,jak hymn w przestrzeni,,,,,,,,,,,,,


 

orionblues
 
Tylko co siódmy z nas zna jakiegoś geja czy lesbijkę. A co to do cholery ma znaczyć, kogoś całkiem przyzwoicie pogięło! Absolutnie nikt z nas nie ma obowiązku znać geja czy lesbijki, jest to jakaś paranoja. Tak postawiona teza obowiązkowości jest też krzywdząca dla nich, gejów i lesbijek. Ale to jest jakaś domena naszych mediów, jak coś wezmą na warsztat to łeb pęka na szwach. Były takie okresy, że; wszyscy rozpisywali się o sprawach związanych z kulturą i wszelkimi sprawami żydowskimi, obcokrajowiec mógłby pomyśleć, że całą kulturę w kraju tworzą tylko żydzi. Potem wszystkim padło na tematy o JP II, we wszystkich mediach nic tylko wspomnienia i rozmyślania o byłym papieżu, też przegięcie. Na co dzień mamy masę informacji o gwiazdeczkach, gdzie i komu pokazała koroneczkę na majteczkach. Kto z kim zawiązał nowy związek tajemny, gdzie i ile wypił na bankiecie, przegląd nowych kusych sukieneczek gwiazdeczek. Co mnie interesuje kto z kim się ściska i co pije; Doda, Kwaśniewska, Wałęsówna, Mroczuś, Jasnuś, Garbatek i Prostatek. Fe!Fe!
Teraz wszyscy rzucili się na gejów, lesbijki, nie dają im maszerować, a niech idą wokół globusa  ziemskiego 50 razy, wisi mi to! Jest to w sumie promil społeczny, tu ludzie odnoszą sukcesy na poziomie światowym, a tu raptem jedna krótka informacja w mediach bez nazwisk. Chodzi o odkrycie nowego układu planetarnego w gwiazdozbiorze Strzelca. A wszyscy nie widzą innego, tylko homoseksualistów, mam tego szczerze dość. Poszli oni wszyscy kopać kartofle dla biednych, może jakiś pożytek z nich będzie.

Osobiście nic nie mam do żydów, gejów, lesbijek, i wszystkiego innego, ale umiar niech będzie we wszystkim, bo z powodu tego mielenia medialnego wyglądamy jak cały kraj zboków. A tak nie jest!

"Polacy, jesteśmy dziećmi Giertycha" to też, na skutek przejedzenia tematu, ględzenie ciągłe powoduje u ludzi furię, i takie mamy skutki.


Dżem - Czerwony jak cegła (Jarocin '86)
 

orionblues
 
po tych gorzkich tematach, trzeba sobie poprawić PH w ustach, może by tak po łyku, razem z Dżemem,,,,,ale tak delikatnie, bez przesady,,,,,, 

orionblues
 
są różne smaki whiskey, ale thin lizzy ma specyficzny smak i kolor, polecam,,,,,,,,,a jakie to było popularne, aż ciary chodzą,,,,,,
 

orionblues
 
Nigdy nie próbowałem pieczonej kózki, w sumie to sporo gotowego mięska do imprezy na sporo głodniaków. Przed chwilą sprawdzałem na googlach, dań z koziego mięsa jest setki, zupełnie się nie spodziewałem, że to aż tak popularne. Tylko nie wiem czy w kraju czy na bałkanach. Piorun trafił w stado kóz i zabił 50 zwierząt w południowej Bułgarii, pasterz ze stadem schronił się przed deszczem pod drzewem, mężczyzna ocalał, ponieważ w chwili, gdy strzelił piorun, oddalił się od stada.
Ale pozostało tyle upieczonego mięska, szkoda.

Zawsze sam muszę się naharować przy grillu, żadnej pomocy z góry, a choć raz pierun mógłby walnąć w karkówkę.


Janosik
 

orionblues
 
,,rząd Donalda Tuska łączy w sobie dwie cechy wydawałoby się sprzeczne i niemożliwe do połączenia. Jego zdaniem, z jednej strony jest niesprawny i nieudolny, ale pod innymi względami wykazuje niemałą sprawność''
- proszę bardzo, logika jest w tym gdzieś na 40 stopni w cieniu bez parasolki. Pokłady myślowe pracują sprawnie, żadne zaskoczenie, nienawiść i jad w stałej ilości, jak na tego Pana.
"Trzeba powiedzieć 'nie' polityce rządu, który naigrywuje się ze społeczeństwa" melodyka znaczeniowa znakomita, cel osiągnięty, jednym słowem ,,rząd nam się zdonaldził'' okropnie.

Jarosław Kaczyński mistrz przymiotników wolnocłowych;  sprzeczne, niemożliwe,  niesprawny, nieudolny, nie, igra sobie,  sprawność w niszczeniu, naigrywuje się, bezradny i wszechogaraniająca drożyzna.
Co tu można dodać, praktycznie nic, wszystko jest wiadome, to nie lepiej powiedzieć, do kitu. Jarosław Kaczyński powiedział w Krośnie, stolicy dziejowej naszego nafciarstwa.
Jednocześnie - w opinii byłego premiera - rząd Tuska wykazuje się sprawnością jeśli chodzi m.in. o wymianę kadr w administracji i w powrocie do polityki - jak mówił - "kłaniania się w pas" i "klientyzmu" w polityce zagranicznej i wymiarze sprawiedliwości.
Nie najlepiej prowadzić politykę wrogości ze wszystkimi, jak prezydent.

A mieliśmy do wyboru, pełną Ziobrowację prawa, Rydzykowanie społeczne, Kurskowanie polityki krajowej i zagranicznej i dwóch braci u steru. Naród wybrał świadomie inną opcję, miał takie prawo i wolę, a pogadać każdy może. Oby za dużo się nie obślinił, na skutek upałów.
Reasumując na koniec wywodów, narodzie siedź twardo na zydelku i patrz pod tyłek, aby ci go Tuski nie ukradli!  


Kabaret Pod Wyrwigroszem - Donald Marzy
 

orionblues
 
Od dziś 22 chłopów sprawnych fizycznie, będzie biegać za powietrzem zawartym w piłce nożnej. Ile w tym logiki nie wiem, ale wiem jedno, nie wszystkich to bierze i pochłania. Browaro - połykaczy to pochłania, będą mieli o czym pogadać przez następne kilkanaście dni. Puby będą robić kaseczkę, piweczko popłynie beczkami, wrzaski będzie słychać na marsie. Z obserwacji wiem, że zbytnio kobiet  to nie wzrusza, genetycznie mają zakodowane inne wartości do obserwacji. Sam miałem darować sobie tegoroczne rozgrywki, ale jakoś stało się inaczej, pogłówkuję jutro po meczu polaków. I tak stawiam na niemców, chyba że stanie się coś nadzwyczajnego, czego zbytnio nie przewiduję. Ale mogę być mile zaskoczony.
Dziś natomiast szwajcarzy zaskoczyli pewnych czechów, teoretycznie powinno być 2:0, a skończyło się 1:0 dla czechów, trudno. Nie będę z tego powodu pozbawiał się członków wszelkich, jakoś przeżyję, kitę szwajcarów.      


Rapid Bucharest ole ole ole ola