Wpisy użytkownika orionblues z dnia 4 czerwca 2008

Liczba wpisów: 4

orionblues
 
a tu mamy popis wirtuoza, można wszystko, jak się ma talent, serce do spraw większych, to słychać jak cholera, a może (do wiernych) bóg go uczulił na piękne dźwięki, a was nie, klepiących paciorki, bo marnujecie czas boski życia bezproduktywnie,,,,,,???????????????????????


 

orionblues
 
posłuchajcie, jak chłopaki przebierają paluszkami po gryfie,ale trzeba znać utwory, bo inaczej to kicha,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a solówki są bajerandzkie,,,,,,teraz to już historyczne,,,

 

orionblues
 
o ile można coś wyklepać młoteczkiem z gitary, to to zostało zrobione genialnie, polecam słuch wtopić w te nutki,,,,,,,,same witaminki,,,,,, 

orionblues
 
Zaczyna się kretyński okres, inaczej mówiąc popularny sezon ogórkowy w mediach. Pojawiają się fachowcy od Atlantydy, porwani przez UFO, znawcy kręgów w zbożu i wiele innych totalnych bzdur. Nie wyjaśnione do końca historie istniejących obiektów na ziemi, pozwalają nawiedzonym dziennikarzom snuć bajeczne dyrdymały. Spocony plażowicz łyknie z nudów wszystko, piwko zimne i bzdury,  nawet wywiad z potworem z Loch Nees.    
Ale sprawa nie jest prosta, mnie najbardziej boli brak logiki w tym wszystkim, ludzie wykształceni na uniwersytetach, powinni umieć korzystać z układu mózgowego. A tu logiki za grosz, niech snują swoje wywody i baczą, że nie wszyscy to idioci o blond włosach.
Wyobraźmy sobie takiego pierwszego kosmitę, którego umoczono w sprawę kręgów w zbożu. Siedzi sobie taki w domku, na przykład w gwiazdozbiorze strzelca, to tylko 3 tys. lat świetnych, patrzy na kalendarz i co widzi; na ziemi zboże wzrosło! Cholera pomyślał, lecimy na planetę walnąć prę kręgów, bo ziemianie pomyślą, że nas nima! Przylatują takie stworki i swoimi piekielnymi urządzeniami kręcą geometryczne kręgi, jak im się w łbach zakręci to wracają do siebie. Natomiast nasze ziemskie ,,ufki'' dziennikarskie lecą z aparatami i kamerami i nam relacjonują, tu byli kosmici, nabroili kręgami i spieprzyli przed wschodem słońca. Jaki z tego płynie wniosek, aby pokazać cywilizacji ziemskiej, że istnieją inne istoty będące na wyższym stopniu rozwoju, potrzebne jest, żyto, owies, kukurydza i  wyrosłe zielsko. Przecież to ze śmiechu można nawalić w gacie, ludzie trochę szacunku do kosmitów.      

Od kilku lat na całym świecie pojawiają się dziwne kręgi w zbożu. Zjawisko dotyczy również Polski. Czym tak naprawdę są?
No ciekawy jestem czym są, objawem naszej głupoty, nic więcej.


Jak powstają kręgi w zbożu czyli piktogramy