Wpisy użytkownika orionblues z dnia 24 czerwca 2008

Liczba wpisów: 12

orionblues
 
Serca nam zaczęły nam bić szybciej, wszyscy mamy jakieś zaległości z lat poprzednich, mam na myśli realizacje planów. Nasze położenie geograficzne daje nam masę czasu na realizację wymarzonych planów, dwa miesiące.

Jednym dużo innym mało, jedni mówią 10 miesięcy nijakich i potem lato, lato i lato, aż do września. Są tacy co postanawiają, że od tego lata żyć będą inaczej, to się musi zmienić i koniec. Wszystkim życzę realizacji wszystkiego, ale wiemy jak to jest, nie przewidywalne czyha w pozytywie i negatywie codziennym. Jednych los kopnie, że  im się w głowie zakręci od szczęścia, a innych, niestety wyżej ,,,,,,,,,,,,,,,,, nie podskoczysz.

Ale mamy prawo być optymistami, podobno losowi trzeba pomóc, może pomogą inni, ale najwięcej do roboty ma tu ślepy los, który gdzieś tam lata wokół nas,,,,,,,,i spada z hukiem na nas. Tylko czym walnie, w naszą ścieżkę życia, nie wie nikt ?

Kiedyś były wyrocznie, baby z bagien, wróżono  z trzewi zwierzęcych, fusów, dziś mamy wróżki, karty, karty tarota, cyganki i cholera wie jeszcze co. Jedno jest pewne, trzeba mieć wiarę w realizację swoich tęsknot letnich, a one są różne.
Co człowiek to inne  wyobrażenie szczęścia oczekiwanego, potrzeba nam tylko czasu i cierpliwości. Trzeba pomyśleć realnie co już mamy; pierwszy warunek spełniony - mamy lato, teraz w zależności od marzenia koniecznie trzeba wyjść szczęściu na przeciw, logicznie.  
Chcemy przeżyć szczęśliwie i zdrowo, to błagam kierowców, ostrożnie i jeszcze raz ostrożnie. Chcecie żyć sami, to dajcie żyć innym, a tym samym realizujmy nasze plany bez pośpiechu. Po drugie, chcemy spotkać kogoś wymarzonego, jaki problem, należy poruszać się tam gdzie tą osobę możemy spotkać. Chcemy kogoś delikatnego, kulturalnego, romantycznego, to nie szukajmy tej osoby pod budką z piwem! Lub w tłoku plaży Sopockiej.
Trzeba udać się na koncert, spektakl, a nie krążyć po deptaku jak hiena polująca na ofiarę.
Chcemy czegoś innego, prozaicznego, małego, takie małe komuś zupełnie nie istotne, to wpierw należy pogłówkować, nie marnować czasu na bezsens.

Podstawą realicji wszelkich planów jest przede wszystkim logika, o ile nie potrafimy jeszcze tak operować urządzeniem do myślenia, to należy plany odłożyć na przyszły rok! A bieżące wakacje poświęcić na samo edukację jak resztę roku!

Co się odwlecze,,,,,,,,resztę powiedzenia znacie.Bajm - Co mi panie dasz
 

orionblues
 
z tym wymarzonym szczęściem trzeba być cierpliwym, ponieważ nic na siłę, losu nie zmusimy do szybkiego przyjścia.
Mój kolega czekał na swoje tylko skromne 46 lat, w ubiegłą sobotę los mu dokopał szczęśliwie i zmienił stan cywilny. Normalnie w oczach ma spokój, życie zapowiada się normalnie, nie wybuchł z tego powodu, on tego oczekiwał!

Oczywiście czynił wcześniej próby, ale nie były to strzały celne, aż wreszcie!!!!Wreszcie! Chłop jeden problem ma z głowy, teraz pozostało mu zrobić resztę, prozaiczną, żyć i się realizować wspólnie z żoną szczęśliwie!

To wszystko, mało co?
Ale to jest właśnie życie!
Nic nadzwyczajnego!
Tego Wam życzę!
Spokoju! 

orionblues
 
co ja bym chciał, aby się spełniło w wakacje?

* może to absurdalne, ale myślę już o czasie powakacyjnym.(potem napiszę o planach swoich)  
* byłbym szczęśliwy przez cały rok do następnych wakacji,,,, gdy rano wstaję - radio pstryk, błagam abym nie słyszał kretyńskiej reklamy banku, proszku, płynu, samochodu, podpasek, coś na pierdzenie, łykniesz i odwykniesz - BŁAGAM!
To mnie tak w,,,,,,,,,,,,,,,, potem pół dnia dochodzę do siebie. Przychodzę do pracowni, czajnik pstryk, radio pstryk, i,,,,,,i,,,,,,,najlepszy środek na,,,,,,,,,,,,,,
- k,,,,,,,,,,,,,za jakie grzechy świat tak zdurniał, siędzę w toalecie a z radia słychać,,,,
w naszym banku,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
- absolutnie nie mają szacunku do człowieka,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
rzygać mi się chce, a siedzę na sedesie, a oni nadają,,,,,,,,,,człowiek by umierał,,,,,,najlepszy środek na,,,,,,,,,,,,  
 

orionblues
 
she
 
odpowiedź na Twoje komęnto,,,,,,
,,,,,,,króciutki zwrot - byle dobrze! ajaj, ajaj jaka skromność, nie znam człowieka na ziemi który zrezygnowałby z takiego życiowego zaskakiwania, łącznie ze mną, mimo wszystko, życzę Ci takiego losu jak sobie życzysz! NIECH CI DOPISZE CHOLERNE SZCZĘŚCIE WE WSZYSTKIM, masz co se będę żałował, ale pamiętaj, że to ja Ci wykrakałem pomyślny los!,,,,narka,,, 

orionblues
 
polatałem chwilkę po wpisach i strasznie się zdziwiłem, młode istoty piszą, że się nudzą, że są wk,,,,,,,,,,e, mateczko najdroższa jak można się nudzić w lato, w wakacje będąc młodym!
Idź do parku pozbieraj papierki,
potem poczytaj książkę w tej czystości,
a zobaczysz, że się lepiej poczujesz.

A może los pozwoli Ci kogoś spotkać sympatycznego,
wyprowadź psa na spacer,
jak brak własnego to sąsiadów,
jak jest woda w pobliżu to weź okruchy i pokarm kaczki, łabędzie.
Napisz list do koleżanki,
zacznij pisać scenariusz do ,,clipa'' swego ulubionego przeboju!
Lub weź torbę z kamieniami i sprawdź testowo, kto Ci pomoże,,,,,,,,możliwości jest sporo,
można zmyć schody,
wstawić szybę,
umyć samochód dla sąsiada - i zobaczyć jak zbaranieje!

,,,,,,pozdro dla wszystkich mających pomysły   

orionblues
 
,,,,wszystkim wybierającym się do Grecji polecam autentyczny folklor, który możecie spotkać na swej drodze, można śmiało poćwiczyć w kraju,,,,potem jak znalazł! A nawet jak przyjdzie okazja potańczyć z grekami to ich zaskoczycie pozytywnie,,,,,,,,,,,,,,taka drobna porada dla przyszłych dreptaków po ziemi greckiej,,,


 

orionblues
 
a teraz trochę rytmów współczesnych z terenu grecji, dobrze jest znać parę utworów na topie, lub przynajmniej powiedzieć, że się słyszało w kraju.
Jak byłem kilkakrotnie na słowacji to znałem kilka standardów muzyki cygańskiej, uwielbiam słowackie winiarnie i nocne szaleństwo przy kapelach cygańskich,
polecam gorąco,,,,,,,,istne szaleństwo, a solóweczki na skrzypeczkach cudo,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
- jest taki zwyczaj, że kobiecie która Ciebie urzekła urokiem przesyła się lampkę wina i skrzypka, który przy niej gra zamówiony utwór a tobie podają drugą lampkę, wstajesz kłaniasz się i już się znacie, faaaajjjjoooowe mówię wam! Tak poznałem przeuroczą kobietę, była w takiej powiewnej czarnej lekkiej sukience w białe grochy!!cudowna, zabawa była boska przez tydzień,,,,,,,,,,,,polecam,,,,,,,,,,a Tokaj węgierski jest napojem bogów,,,,też polecam!


 

orionblues
 
można skoczyć dalej na wschód, inna kultura ale rytmy tak samo żywiołowe,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,inne pojęcie zabawy, ale w sezonie sztywne ramy trochę się luzują,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 

orionblues
 
inna kultura i wiele innych rzeczy, ale kobiety tak samo piękne jak polki,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 

orionblues
 
słuchajcie, arabski taniec disco, to taniec bioder tradycyjnie, na ten widok pomór by padł na nasze krajowe mohery! Bioderka dziewczyn pracują jak szwajcarskie zegarki,,,,,,super, chyba się pakuję i jadę na pustynie udawać wielbłąda,,,,, 

orionblues
 
po tej krótkiej ale szaleńczej podróży, czas na spokój i kulturę zachodnią,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
jakie cudowne i tajemnicze zdjęcia Angeliny,,muzyka,,jej oczy,,,,figura,,,,normalnie widać jej duszę z tych fotek,polecam,,,,gorąco to będzie wam potem,,,,,,,,,, 

orionblues
 
jeszcze parę fotograficznych łyków Angeliny,,,,,,proszę mnie źle nie zrozumieć, ten  klip miał inny tytuł, ale go zmieniłem, bo nie lubię w wyuzdany sposób patrzeć na kobiety,,,,,i nie popieram, to bez sensu,,,,,podziwiam ją za aktorstwo, urodę, wdzięk, urok, i to że jest fajka kobitą,,,,,nic więcej,,,,,,,,