Wpisy użytkownika orionblues z dnia 20 czerwca 2008

Liczba wpisów: 20

orionblues
 
Kto dyryguje gawiedzią, że mamy non- stop taką sytuację w kraju, ciągle ktoś kogoś szczuje. Czego i kogo uczą w kościołach w kraju, gdzie kościół stoi obok kościoła, podobno uczą tam miłosierdzia i wybaczania. Miłości do bliźniego, przekazują sobie codziennie znak pokoju.
Nic z tego nie rozumiem, w okresie letnim pielgrzymkowe węże opasują drogi, na ustach pieśni religijne, a diabeł w sercu? Bo jaki można wyciągnąć wniosek, patrząc bezstronnie na zachowanie poszczególnych grup społecznych.
Wszyscy ze wszystkimi walczą, oczerniają się, kompromitują skutecznie, depczą wszelkie autorytety. Jakaś roślina chaosu, zapuszcza korzenie w grunt polski, zapuszcza korzenie w serca obywateli. Nasi wspaniali flagowi bohaterowie z Matką Boską w klapie, wielu gości w czerni umoczonych jest w różnych aferach, pochrzaniło wszystkich skutecznie. Codziennie w mediach podają nam informację o kolejnych aresztowaniach ludzi ze świecznika, cały czas pracują komisje wyjaśniające różne afery.
Luzie dziwnie giną w aresztach, więzieniach, giną żołnierze, nie ma dnia bez tragicznego wypadku drogowego. Wszyscy wszędzie wszystkich oszukują, naciągają, sztucznie zawyżają, rząd udaje że pracuje, obywatele udają że czekają na zmiany. W sumie i tak wiedzą, że lepiej nie będzie, bo wszyscy na wszystko mają usprawiedliwienie. Nasze produkty są drogie bo podrożało tamto, a nasze usługi są drogie bo podrożało coś innego.
Świat jest piękny tylko w reklamach, tam wszystko jest tanie i dostępne, mało tego 20% jest za darmo. W reklamach ludzie są uśmiechnięci, bez względu na wiek, ciągle piją piwo i oglądają telewizję, kupują domy, samochody, sprzęt, biorą tak tanie kredyty, że się nie opłaca spłacać!
Istny raj, na wszystkie dolegliwości można kupić specyfik, kupujesz zażywasz i odlatujesz do krainy szczęśliwości.
Dochodzę do wniosku, że wymarzony raj jest, wystarczy tylko włączyć telewizor, tam przynajmniej nie straszą piekłem, które mamy na codzień wokół siebie. Miłego dnia!
 

orionblues
 
pogodnego dnia gawiedzi szkolnej, macie wolne, nie zmarnujcie dnia, na porządne i wartościowe lenistwo, trzeba zapracować, nie jest to proste,,

 

orionblues
 
Dlaczego tak piszę, ponieważ w środę (18.06) wyskoczyłem po południu na 3 godziny na ryby, obok miasta nad zalew. Gdzieś koło godziny 18 przyjechały dwa skutery, w sumie cztery młode osoby, 2 dziewczyny i 2 chłopaków. Wiek 3 klasa gimnazjum, towarzystwo rozbawione, lekko podpite i chętne do zabawy.

Od tej chwili rozpoczął się horror nad zalewem, dziewczyny tak się darły, że zastanawiałem się czy są normalne. Jedna w ubraniu skoczyła do wody, za nią chłopcy, druga nie mogła się zdecydować na kąpiel. Cały czas między kąpiącymi się a tą na brzegu, trwała wymiana poglądów, tzn wycie!

Nie uwierzycie jakie padały przekleństwa, wyzwiska, nie będę wymieniał liter alfabetu, ale jakiś horror. Skąd dziewczyny w tym wieku posiadają takie zdolności; do chamstwa,  podłości, obleśności, braku umiejętności do budowy normalnych zdań po polsku? Normalnie człowiek patrzy i zastanawia się, czy to są jeszcze ludzie?

Wezwałem policję przez komórkę, okazało się, że mieli po 1,8 promila alkoholu i   byli w trakcie rozpijania kolejnej butelki wódki z gwinta, znaleziono ją pod kocem.
Postanowiłem złożyć wniosek o solidne ukaranie ich zachowania, może w ten sposób uratowałem komuś życie?
Może to ich zmieni, ale osobiście wątpię w jaką kolwiek ich zmianę, po tym co widziałem i słyszałem.  
Przerażenie ogarnia człowieka, że te młode istoty za kilka lat będą matkami, a może jeszcze szybciej. Często współczujemy rodzinom różnych tragicznych wypadków, kiedy giną młodzi ludzie bez sensu, śmierć zbiera żniwo przez głupotę. Słyszymy też, że gdzieś tam w kraju znaleziono martwego noworodka, w innym miejscu zgwałcono małolatę. Po tym 2 godzinnym występie młodego pokolenia dochodzę do tragicznego wniosku, że oni za nic mają wartości wszelkie tego świata, i własne życie!

Czy my dorośli w niektórych wypadkach, powinniśmy ubolewać nad ich brakiem szacunku do własnego życia? Tydzień temu gówniarz na motorze, zabił dwie 70 letnie kobiety na pasach, sam przeżył.
Dochodzę do wniosku, że ich bezczelność  i głupota zagraża życiu innych obywateli, bez względu na wiek!  
Jest jeszcze jeden przypadek dający dużo do myślenia, jeden młody człowiek 7 lat temu zamordował i zgwałcił 17-latkę, obecnie ciąga matkę zamordowanej jedynaczki po sądach, i rząda 100 tysięcy złotych odszkodowania, za to że podczas rozprawy, matka nazwała go zwierzęciem! On czuje się obrażony! Czy tu trzeba coś dodawać, czy wystarczy?

Oczywiście nie twierdzę, że cała młodzież jest zła, absolutnie, tylko zwracam się z apelem wakacyjnym do obywateli; bez litości walczcie z głupotą, chamstwem, bezczelnością, wzywajcie policję bezwarunkowo!

Można to tak zrobić, że nie namierzą!
 

orionblues
 
draniangel
 
pozdrowionka, mam nadzieję, że jakoś wykaraska się z kłopotów, że nie spotka jej los Janis,,,,,,,,pozdro,,,,,, 

orionblues
 
dzięki wszystkim zainteresowanym zdrowiem Amy, mam nadzieję, że powróci do dni swojej świetności, dalej będzie nas pieścić swoim cudownym głosem i muzyką,,,,,,,,,,,,,,pozdrawiam,,,,i lecę na meczyk


 

orionblues
 
kochani zupełnie nie spodziewałem się takiego zainteresowania zdrowiem Amy. Liczę na to, że nasza troska skumuje się w siły nadnaturalne i wspomoże pozytywną energią jej wycieńczone ciało,,,,,,pozdrawiam wszystkich serdecznie,,,,