Wpisy użytkownika orionblues z dnia 2 czerwca 2008

Liczba wpisów: 37

orionblues
 
dzionek taki bezchmurny jakby w nocy był u fryzjera,,,,,,,,,,,,,cwaniaczek jeden, mnie nie przestraszy, wiedziałem, ze tak będzie,,,,,

 

orionblues
 
to teraz mam domek wschodzącego słońca jak się patrzy, powoli a do roboty, no tak, domek szlak trafił, a tak było fajnie, ale lubię swój arbayt, mam plan na dziś, a chytry jak cholera,,,,,  


 

orionblues
 
te brzemienie gitarki rozkłada mnie jak kwiat polny na słońcu,,,,,,,


 

orionblues
 
siedzę jak Konfucjusz pije kawę, puszczam dymka i patrze na gołębie zapracowane od samego wschodu  słońca, one to maja energię, takie dumne i nie zależne, dziobasy opasłe,,,,,,,ale słuchają ze mną  
Pink Floydów,,,,,,,,,,,,,,,

 

orionblues
 
cholera ile w tym przestrzeni błękitnej, czysta poezja w ciszy,,,,,,,,,,,


 

orionblues
 
to też takie porankowe, poniedziałkowe, ładować akumulatory i do arbaytu,,,,,,,,,,,  

 

orionblues
 
Ksiądz prałat Jankowski zamyka instytut swojego imienia, zamysł zawojowania świata ideami własnych pomysłów legł w gruzach. Pozostaje winko, wódeczka i kawiarenki, to jest najlepsza forma działania prałata wybrzeżowego. Powodem decyzji miało być nadużywanie imienia prałata Jankowskiego, jego wielebność jak noblista dba o etykietę towarową produktów własnych. W europie to wyjątkowe zjawisko wśród kleru, kiedyś w okolicach 1300 roku pewien zakon bogaty jak szwajcarskie banki, też popadł samogloryfikację i skończył na grillu, lekko zmiękczony pałeczką. I tak mamy 13 piątek, dzień zamknięcia glorii templariuszy dla świata. Nikomu nie życzę źle, ale jego wysokość i dostojeństwo ma pod ręką dosyć pism wiary właściwej, gdzie wszystko jest napisane i pouczające. Co należy do jego obowiązków, jak czynić, w jaki sposób i kiedy, przy pomocy czego, można odnieść sukces. Ale nie wszyscy potrafią czytać dłuższe teksty, niż napisy na etykietach z własnym nazwiskiem i tytułami. Jak patrze na portrety Napoleona z okresu wielkości i potęgi, to ksiądz Jankowski przerasta strojem, nie jednego króla monarszego.
Biedaczek obwiesił się złotem jak paw z ogrodów Oliwskich, a może tak lustereczko do ręki.
 

orionblues
 
Tyle się gada o dziejowej misji telewizji w nowoczesnym społeczeństwie, o jej możliwościach i sile przebicia. Praktycznie te szklane akwarium jest w każdym mieszkaniu obywatelskim, są tacy co maja po kilka odbiorników. Społeczeństwo jest podzielone wymaganiami programowymi, dużo kręci nosem, że straszny kit, inni mówią, może być, pozostali nie stękają, połykają wszystko jak leci.
Osobiście program telewizyjny mam w głębokiej pogardzie z wiadomych powodów, przygłupa to se mogą szukać w byłym pegeerze. Szkoda mojego cennego czasu na oglądanie garniturów i sukienek, wolę sklepy z ubraniami,  przynajmniej nie gadają.
     
Generalnie chodzi o to, że taka impreza jak mistrzostwa europy, bez znaczenia na dyscyplinę, to telewizja publiczna powinna transmitować. Udział bierze nasza narodowa reprezentacja!
Czy sobie tego życzy czy nie, od tego jest! Ludzie za to płacą kasę!
A teraz wychodzi na to, że ktoś dał strasznego dupska i zawalił sprawę w czasie, kiedy należało to załatwić.
TVP nie pokaże bramek Polaków!
TVP nie pokaże nawet jednej bramki z rozpoczynających się za tydzień mistrzostw Europy w piłce nożnej. "Dziennik" dowiedział się, że Polsat żąda za trzyminutowe skróty z 31 meczów aż pół miliona euro. Telewizja publiczna odpowiada: To za drogo. I goli nie pokaże.

W sumie obywatela gówno obchodzi kiedy się to załatwia i za ile, mamy publiczną TV czy nie? Kto tam bierze gruby szmal za pierdzenie w taboret, co za mafia spowodowała ten burdel? Kto tu sobie robi cyrk z obywatela, będziemy chyba jedynym państwem w europie, który dostąpi tego zaszczytu bycia, zadupiem europy!
Obywatele musimy brać nasze sprawy w nasze ręce, bo ci bandyci spowodują to, że któregoś dnia obudzimy się na pustyni! To przestaje być śmieszne.
 

orionblues
 
Wie dokładnie zgromadzenie sióstr służebniczek z Nysy, natomiast wójt gminy Nowy Trag  
nie klepie paciorków, ziemi nie dostał. Sołtys wsi Łopusznej Marian Drożdż od kilku lat zabiegał o te grunty w bardzo atrakcyjnym miejscu i nic. Dostali tylko 5 ha, a resztę obiecali kiedyś tam. Ale ostatnio deweloper pojawił się w terenie i ma do sprzedania 20 ha tej smacznej i atrakcyjnej ziemi. Co za cholera pomyślał sołtys, kiedy my kupujemy od agencji rolnej, to musimy składać klauzurę, że przez 10 lat ziemi nie sprzedamy.

Okazuje się, że Zgromadzenie Sióstr Świętej Elżbiety, Prowincja Nyska  otrzymały te grunty w roku ubiegłym, jako rekompensatę, za mienie zagrabione przez komunistów.
Inwestor, który kupił atrakcyjne działki powiedział, że gdyby ktokolwiek miał taką okazję jak on, "to by jej nie przepuścił".
Chłop drapie się w wiejski łeb i nic nie kapuje, sołtys tak samo. Jedynie wściekły wójt gminy Nowy Targ  Jan Smarduch, zwrócił się do CBA o zbadanie sprawy sprzedaży deweloperowi blisko 20 ha działek w Łopuszne.
Teraz CBA zajmie się sprzedażą gruntów przez siostry zakonne, jak się wymodli wejścia u właściwych władz, to się ma wszystko. Co tam rolnik, władza inwestuje w realną siłę polityczną. Amen.
 

orionblues
 
Temu to już zupełnie padło i przygniotło, jak można ludzi ignorujących zmiany klimatyczne porównywać do Josefa Fritzla. Co ma gwałciciel wspólnego ze zmianami klimatycznymi, cholera jedna wie, wraz z biskupem. Gdzie oni kształcą tych szatami obwieszonych, może on już lekko był po mszalnym winku, dobrodziej zahomilił sobie zdrowo. Wygaduje pierdoły a wierne i posłuszne owieczki amerykańskie rozniosą potem nowiny po świecie.  Tak może  powstać nowy kierunek w satyrze; klimatyczny gwałtyzm biskupi. Powodzonka wszystkim biskupom w klimacie zgwałconym.
 

orionblues
 
Catcik to też ofiara religijna, otóż dawno temu poznał cudowna kobietę i zakochał sie po samą gitarę, i po chłopie. A ona nieszczęsna była muzułmanką, on poszedł w jej ślady świątynne. A tu się okazało, że produkty duszy, czym jest tekst i melodia nie można sprzedawać, i tak nam Cat znikł ze sceny światowej na bardzo długo. Ale słyszałem, że pojawił się gdzieś z koncertami,,,,,to chyba nastapiły jakieś zmiany,,,,, w życiu,,,,,   

orionblues
 
jak można tego nie lubić, czy kochać,,,,,,,,

 

orionblues
 
gorąco polecam staroć muzyczną, ale klimatyczna i nie zgwałcona,,,,,,

 

orionblues
 
kurcze pieczone jaki to był szlagier, dziewczyny mdlały w tańcu, płakały jak szczury na pokładzie tonącego statku,,,,,,,


 

orionblues
 
tam był plik ze słabym dźwiękiem, tutaj lepszy, bo piosenka jest super,,,,  


 

orionblues
 
ALE MNIE WZIęłO NA STAROCIE, ale kto to ma przypominać,,,,,,,,,,,czasem dobrze pomyśleć o tych co kochali przed nami,,,,,,


 

orionblues
 
POPATRZCIE JAK JAPONKA TANCZY TłUśCIUTKIM CIAłKIEM
błękitne hiszpańskie oczy,,,,,można się popłakać ze smiechu,,,,,
 

orionblues
 
ostatni staroć, ale sympatyczny, gdzieś tam siedzi u wszystkich w pokładach pamięci,,,,, 

orionblues
 
powoli wracamy do czasów bliższych, zasmokujemy trochę,,,,,


 

orionblues
 
oh! carol przestań proszę, a ona nic!

 

orionblues
 
polecam klimaciki spod smoczej jamy krakowskiej, nie mylić z michalikową, to inne światy, ale pod budą zawsze zadowoli smakoszy wybornych dań muzycznych,,,,,,,,,polecam schabowy ze smoka toczony pod sukiennicami,,,,,,,miodzio,,,,,


 

orionblues
 
z tego co słyszałem, nie którym pieski chorują,,,