Wpisy użytkownika orionblues z dnia 18 czerwca 2008

Liczba wpisów: 5

orionblues
 
Przeglądając codziennie media człowiek wyłapuje różne informacje, potem gdzieś na spacerze w spokoju następuje analiza sytuacji. Litwini rozpoczęli rozmowy z USA na temat budowy elementów tarczy antyrakietowej, gadają tak profilaktycznie, gdyby z polakami im nie wyszło. Raport UEFA co jakiś czas mówi nam, jak nas z boku widzą, pod katem przygotowań do EURO 2012.
W polityce jak zwykle szczekanie i walki których końca nie widać, Wałęsa kapuś, PSL zaczyna śmierdzieć, paliwa drożeją, ABW rozrabia jak nawalony Kaczor Donald, tu krzyżyk tam gwiazda Dawida. Normalka,  normalne życie kraju nad Wisłą.
Zapomniałem jeszcze dodać o aferach, które ciągle wyjaśniamy i powstają nowe, zabraknie ludzi do komisji. Mistrzostwa 2008 pokazały nam jakie cienkie bolki jesteśmy w kopaniu, ale najlepiej wychodzi nam kopanie siebie, we wszystkich dziedzinach.
Tysiące fanów opatulonych w biało-czerwone symbole polano zimnym kubłem wody, czas do domku, koniec szału. Piłkarze wypięli się na wszystkich, po cichu spakowali swój sukces i rozjechali do swoich klubów.
Ani jednego spotkania przed kamerami, aby podziękować kibicom, powiedzieć jedno słowo, dziękujemy, a tu nic. Gwiazdy spakowały swój blask w torby i znikły w mrokach europy, tam gdzie kontrakty sypią im kasą.
 

orionblues
 
pożegnanie przyjaciela ze stanu wolnego do stanu zacnego, sobota 14.06 busz leśny, siedziba artysty rzeźbiarza. Przybyło liczne grono przyjaciół i kumpli, ze łzami w oczach ale radośnie dokonało celebracji pożegnania chłopa. W tą sobotę oficjalna celebra zaślubin i reszta weselnych przytupów do białego rana.
 

orionblues
 
w takim wykonaniu to Leyli nie słyszałem,,,,,

 

orionblues
 
zawiązuje się nowy duecik gitarowy,,,,