Wpisy użytkownika orionblues z dnia 17 czerwca 2008

Liczba wpisów: 8

orionblues
 
euro mamy z głowy, i bardzo dobrze, czas pomyśleć o innych przyjemniejszych sprawach, Santana 27.06 w Warszawie, Clapton 15.08 w Gdyni. Cosik trzeba pokombinować aby zaszczycić te imprezy duszyczką własną,,,,,,,  

 

orionblues
 
Okazuje się, że jest to nie zgodne z prawem! Jest zapisane w konstytucji rozdział państwa od kościoła, jest to naruszenie konstytucji, o czym tu debatować.
Nawiedzonych w kraju u nas dostatek, najbardziej smutne jest to, że doją budżet rocznie na setki milionów złotych. Nie mają najmniejszych skrupułów! Kościół wciska swoje trzy grosze we wszystkie aspekty życia narodu, tak jak byśmy byli państwem wyznaniowym!  
Ja osobiście mam tego po dziurki w nosie, byle rocznica, a już musimy biec przed ołtarze. Bicie dzwonów słychać wszędzie, jak w Watykanie.

Im większa miernota intelektualna tym szybciej trafia w łapki kleru, a cóż on robi, podporządkowuje sobie duszyczkę i zakłada smycz pokory. Tylko nie wszyscy obywatele sobie na to pozwolą, bełkot polityków okiełzanych przez kościół jest ogólnie znany, i meczący retoryką bez argumentów. Włosy stają na sztorc, kiedy przejrzy się dotacje na instytucje kościelne w skali kraju, województwa, powiatu i gminy, są to nie wyobrażalne środki finansowe, oddawane lekką ręką. A potem słyszymy, że na wszystko brakuje kasy, na wszystko, szczególnie na cele społeczne. Kościół zeżre wszystko! Dosłownie wszystko! Często jeżdżę po kraju, co większa górka, to zgadnijcie co stoi, oczywiście krzyż. W sumie naród buduje potęgę finansową  kościoła, każdy metr ziemi administrowany jest przez Watykan! Podejrzewam, że po państwie, kościół jest największym posiadaczem ziemskim w kraju, czy do kogoś to dociera! Mieszkam w mieście wojewódzkim gdzie jest jedna miejska biblioteka i czytelnia, a kościołów po same pachy! Miasta nie stać na wybudowanie nowoczesnej multimedialnej czytelni, ale ziemię to oddaje na cele sakralne klechom za złotówkę. A słyszeliście kiedykolwiek, aby kościół oddał coś za złotówkę dla społeczeństwa?
Oczywiście że sprzedaje co się da, ale za grube miliony złotych do  własnej czarnej kieszeni.
 

orionblues
 
deszczyk sobie padu, padu, a ja se smerfuję po necie, o słoneczko łypnęło oczkiem zza chmurki, nie wiem jak tam sytuacja w innych częściach kraju, ale koniec roku szkolnego zlękniony wygląda zza winkla, ale wakacje dadzą mu kopa i po ptokach.

 

orionblues
 
Osobiście uważam, że nazywajmy rzeczy po imieniu, dlaczego flegma brytyjska ma spływać
po naszej historii, honorze. W sumie to świadczy o poziomie wykształcenia angielskich dupków dziennikarskich, należy im dać to, co im się należy, kopa! Bo nie jest to śmieszne, takich rzeczy się nie wybacza, w imię ofiar tych obozów. Należy podać nazwiska tych nieuków do wiadomości światowej, aby nie czytać tych pismaków kretynów brytyjskich.
"Polskie obozy" - oburzające wpadki angielskiej prasy! Nie pierwszy to raz brytyjczycy piszą pierdoły, kto ich uczy, jaki jest poziom w ich szkołach? Ponadto wszystkie informacje można znaleźć w internecie, zupełnie nic nie rozumiem. Brakuje jeszcze tego, aby jakiś nawiedzona flegma brytyjska napisała, że to my 39 roku rozpoczęliśmy wojnę, sami bombardowaliśmy Warszawę i Londyn. Jak tak można?!
 

orionblues
 
jak to kiedyś byłem zauroczony, a kiedy się dowiedziałem jakie miał problemy z wydaniem tej płyty, to polubiłem podwójnie,,,,,,,