Wpisy użytkownika orionblues z dnia 13 czerwca 2008

Liczba wpisów: 12

orionblues
 
Nie ma co stękać, graliśmy podle drużyna nie istniała, gdyby Boruc nie miał predyspozycji, byłoby 4:0 w pierwszej połowie. Nasza obrona poszła na piwo, środek spał, a Krzynówek jak zwykle swoim platfusem strzelał na vivat. Jeżeli ktoś ma pretensje do sędziego, nie powinien wogóle chodzić na mecze. Oglądając pierwszą fazę mistrzostw można było zobaczyć prawdziwe drużyny grające piłkę na poziomie. Nie oszukujmy się, nie szukajmy winnych gdziekolwiek, ale tylko u naszych wron, a nie orłów. Chłopaki zdobyli tylko to, na co ich teraz stać i to sprawiedliwie. Bo gdy my mrużymy oko na spalonego, to mrużmy oko na karnego, to są realia. Dla mnie osobiście mistrzostwa są zamknięte dla naszej drużyny, pozostaje popatrzeć na dobra piłkę w wykonaniu innych. Kto myśli inaczej to świr nawalony.
Współczuję naszym kibicom, oglądając ich przekonanie i wiarę w siłę naszych piłkarzy, ale trudno, kibice nasi to najwyższy poziom światowy! Brawo! Brawo! Tylko skąd wygrzebać resztę piłkarzy dla Boruca, bo jednego już mamy, brakuje tylko 10!

Maryla Rodowicz - FUTBOL - Polska piosenka na EURO 2008
 

orionblues
 
Dla aplauzu  mówi, że z piłkarzy, to tak samo zna się na piłce, jak ja na hodowli małży skośnookich. Zapomniałem tylko, że to co mówi prezydent, to polityka.
A'ha, to przepraszam!

To ja jednak hoduję małże skośnookie!
- Ale co tu chodzi? Prezydent;  nie wygrywa się meczu dyktując rzut karny w 92 minucie!
- Jeszcze jedno; Prezydent obserwował mecz w loży dla zaproszonych gości na trybunach stadionu w Wiedniu. Polacy zagrali świetnie, to był bardzo dobry mecz i jestem bardzo z niego zadowolony. Jak zaznaczył, ma nadzieję, że Polacy jednak znajdą się w ćwierćfinale Mistrzostw Europy 2008!
Zastanawiam się od godziny, czy prezydent mówi o tym  wczorajszym meczu i kto siedział na trybunach, bo z relacji i zadowolenia, to jest chyba osamotniony.
- Jeszcze jedno; Prezydent złożył na ręce Jacka Krzynówka podziękowanie za grę polskiego zespołu.

Czarna dziura naszej reprezentacji przyjmuje gratulacje za dobry mecz, szkoda mi koni w stadninach, bo ze śmiechu wypadną im zęby!
No cóż, może ja się nie znam na polityce, widzisz czarne a gadasz, że to w kratę żółto - czerwoną. Ale na piłce to się znam i dochodzę do wniosku, że nie znam się na hodowli małży skośnookich.

Dziwi mnie też, że dyplomatycznie prezydent nic nie wspomniał o wspaniałej postawie naszych kibiców, nic z tego dobrego nie wyniknie, np, cenom paliw, ziemniaków i kaszanki!

Kasia Klich - "Lepszy Model" (live) - "POPlista" RMF FM
 

orionblues
 
obyśmy tylko jako naród przeżywali takie kłopoty, jak wczoraj, to będzie super  przyszłości, niech Bolan doda wam otuchy,,,,,,,


 

orionblues
 
Srają muchy, będzie wiosna, tak podobno mawiali starożytni eskimosi w dobie zlodowacenia. Całkowity absurd, przecież te skośnookie ciołki nie wiedza co mówią. Wyprodukowali do złudzenia ponętną kobietę, robot który nie będzie grymasił i zmieniał zdania co trzy minuty. To co to ma być, sokowirówka na zgrabych nogach? Zmywarka i pralka chodząca na rękach po mieszkaniu? W super czarnych koronkowych majteczkach?
Ale facetów pokręciło, a kiedy ten robot nie wyskoczy raz na dzień na zakupy, to mu się układy popalą z nerwów! Nie wiem jak by nie leli perfum w te tryby, to nigdy nawet nie pomyślę, że śrubki mogą być kobietą.    
Ma to być Lisa, zabrakło im jeszcze aby dodać Mona, więc z tego wyczuwam, że będzie to ,,women chip'' poniżej oświecenia.
Nie mogę sobie wyobrazić chwili mojej osobistej konfrontacji z tym monstrum dobroci dla chłopa. Dzień to tak z grubsza może jakoś byśmy się tolerowali, a co z nocą, czy zwykły skośnooki naukowiec widział kiedyś słowianina, w akcji z maczugą. Czy on potrafi sobie wyobrazić kobietę z nad Wisły i jej potrzeby?  
Dochodzę do wniosku, że dla dobra nauki zrezygnuję z testu, aby poczekać na lepsze konstrukcje oparte na genotypie i zachciewajkach Sawy i Warsa, ale to chyba nie w tym stuleciu.
Pozostanę dalej w tradycji przodków, pełno krwistości ciała  wraz z jego uwypukleniami naturalnymi,  cechami które już ma, po co mi inne nie przewidywalne problemy. Nigdy nawet do głowy mi nie przyszło aby z kobiety zrobić składaka, genialnego w każdym miejscu, intymne też, to jest zajęcie dla świrów. Ja pozostanę tradycyjnym samcem chodnikowym, tyle tego jest ładnego i wie po co, wystarczy wyjść wspólnie na łąkę i dać się zgwałcić kolorom i pachnącej świeżej ściętej trawy. Najlepsze naturalne perfumy na świecie, a dają tyle radości i baterii nie trzeba zmieniać, co pół godziny.  
Takiego cuda jak kobieta doskonała nie radzę nikomu nawet szukać, bo to jest bezsens, tak jak poszukiwanie nowego doskonałego kwiatka dla kobiety. Taki nie istnieje, a nie które kobiety mdleją ,kiedy do nich szepczesz kwieciście.

A co będzie jak haker rozkoduje blokady Lisy?


John Lennon - Woman
 

orionblues
 
otóż 13 października 1307 roku, król francuski w  zmowie z watykańczykiem (papież) postanowili nie oddawać długów dla zacnego zakonu Templariuszy, tych dwóch skurczybyków postanowiło aresztować właśnie w ten dzień wszystkich zakonników. Oskarżono ich o takie herezje, że się nie mieści w encyklopedii, torturowano ich skutecznie do ostatniej całej kostki, a potem spalono. Ale niestety chłopaki mimo tortur nie zdradzili gdzie jest ich wielki skarb. Do dziś go szukają! Narka,,,,,
 

orionblues
 
teraz seria 9 postaci, potem sukcesywnie następne cudności,,,,,wśród nich jest jedna polka,,,,,,
 

orionblues
 
Amerykański portal filmowy ogłosił ranking 100 najpiękniejszych kobiecych twarzy. Wśród nich znalazła się tylko jedna Polka: Alicja Bachleda - Curuś zostawiając w tyle m.in. Scarlett Johansson! Pierwsze miejsce zajęła Natalie Portman.
Oto najpiękniejsze z najpiękniejszych;

z lewej strony numer zdjęcia, po prawej pozycja na liście 100,

5. Alicja Bachleda - Curuś (26. miejsce)
1. Natalie Portman (1. miejsce)
2. Rachel Weisz (2. miejsce)
8. Kate Beckinsale (3. miejsce)
9. Keira Knightley (7. miejsce)
4. Christina Aguilera (69. miejsce)
7. Jennifer Connelly (33. miejsce)
6. Jessica Biel (87. miejsce)
3. Scarlett Johansson (72. miejsce)