Wpisy użytkownika orionblues z dnia 8 maja 2008

Liczba wpisów: 11

orionblues
 
twój lubiany czesław niemen,,,,,w kosmosie, gwiazdach i wspomnieniu,,,,
 

orionblues
 
Ale nie wszyscy, mają takie problemy!
 

orionblues
 
Wszyscy liczą na małą pomoc,,,,od?
 

orionblues
 
Jak się robi karierę, która droga prowadzi do sukcesu!
Niech Aleksandra Kwaśniewska będzie dla Was przykładem!

Bezrobotna od dłuższego czasu Aleksandra Kwaśniewska być może wkrótce wróci do profesji dziennikarki.
Systematyczne "bywanie" na rozmaitych rautach, premierach i pokazach mody przynosi efekty. Ola zostanie główną ekspertką na warsztatach mody "Top Look" i będzie doradzać paniom "jak się ubierać". Prawdopodobnie wkrótce poprowadzi także telewizyjny program o modzie.
Czy Ola zasługuje na miano ikony stylu? O tak!

Już nie długo zobaczycie; jakie buty do jakiej torebki (lub odwrotnie), jak do tego dobrać sukienkę (lub odwrotnie), jakie kozaczki, kiedy odkryć kolanko, kiedy plecy (własne), jaki uśmiech zabrać ze sobą na bankiecik, do kogo się uśmiechać tajemniczo, do kogo zimno, co pić, o czym pogadać i o czym nie. Co zrobić z końcówkami górnymi (ręce) podczas dyplomatycznego przemówienia, jak bić brawo, aby było z sensem. Jak przejść przez środek sali i pozostać w pamięci na zawsze (wiadomo komu). Czy wypada machać torebką swawolnie w ambasadzie, ile trzeba znać języków po czterech koktajlach. Czy można kichać w kinie, gdy przed tobą siedzi łysy facet? Na co należy zwrócić uwagę w operze, jak się ubrać na ,,Romeo  i Julia''? Czy wypada kobiecie bawić przy disco-polo? Jak się wsiada do Taxi po 3 w nocy, czy wypada jechać na Karaiby w lutym? Czy kobiecie z klasą wypada iść do świątyni ze święconką w futrze z foczek? W co się ubrać na festyn ludowy w Laskach Jodłowych?
Jak sami widzicie, wychodząc z domu trzeba wiedzieć, po co? W czym? I co ze sobą zabrać!
Minęły czasy roztrzepanej i zagubionej Dodeczki, teraz tylko kobieta z klasą, robi show wokół siebie! Skromnością i utajoną poemą, oczywiście z dużą klasą!
 

orionblues
 
W filmie, sztuce, pozuje do obrazu, czy seria zdjęć do tygodnika kobiecego? Po prostu się pracuje,,,,,,
 

orionblues
 
Tak pogiętego faceta nie nosiła ziemia po 1945 roku, a myślałem, że ten typ osobowości zginął śmiercią naturalną, pod gąsienicami czołgu ruskiego.
Uchowało się to w cieniu kremla, w sumie to kawał chłopa, a durnego ideologicznie, jak sierp zardzewiały. Współczuję narodowi Białorusi, jak pomyślę o jego przemówieniach do ludzi, to z portretu Marksa włos spada na podłogę. Gdzie takie monstra produkują, gdzie On się kształcił, co taki palant czytał za młodu? No nie, Lenina? Czapajewa? W sumie ruskie nie wszystkie takie głupie, a Białorusini tym bardziej. No czasami można być głupim, są ciężkie okresy w rozwoju człowieka, ale nie do tego stopnia! Odrobina rozsądku powinna mu podpowiadać, że nawet najgorsze bydle kiedyś zdycha chlubnie. Przecież wokół to widać, czarno na białym, wystarczy chwilkę poczytać, naród biedny jak mysz w cerkwi, a On tata, chrzanić takiego ojca.

Ludzie chcieli sobie posłuchać kapeli polskiej, a tu cholera okupacja; Lombard śpiewał, nie legalnie! To Fidel nie był taki cep, co On wyprawia?  Łamanie praw człowieka na Białorusi, to chleb powszedni. Ludzie, koncert ,,Lombardu'' na Białorusi nielegalnym zgromadzeniem!

,,Wkrótce przed białoruskim sądem stanie prezes Związku Polaków na Białorusi, Andżelika Borys. Według funkcjonariuszy z Grodna - Borys zorganizowała nielegalne zgromadzenie''.

Koncert zorganizowano 2 maja w Dzień Polonii i Polaków za Granicą. Inicjatorem przedsięwzięcia był nieuznawany przez władze Związek Polaków. Pomoc logistyczną zapewnił polski konsulat w Grodnie. Z informacji przekazanych przez jednego z konsulów wynika, że do ostatniej chwili koncert stał pod znakiem zapytania. Członkom zespołu wydano wizy wjazdowe na Białoruś na kilka godzin przed występem. To się nie mieści w gwieździe czerwonej i sierpie!

W kilka dni po koncercie prezes Związku Polaków, Andżelika Borys została wezwana na przesłuchanie. Zdaniem funkcjonariuszy, Borys nielegalnie zorganizowała zgromadzenie, na którym wystąpiła grupa Lombard. Szefowa Związku w przyszłym tygodniu stanie przed grodzieńskim sądem. Grozi jej kara aresztu i wysoka grzywna.

Ja proponuję, Łukaszenka do lombardu, niech komuchy go wykupią, będzie kasa na grzywnę dla Borys!