Wpisy użytkownika orionblues z dnia 30 maja 2008

Liczba wpisów: 22

orionblues
 
Dlaczego szczęśliwych, bo jak byłoby inaczej, to tak długo by nie żyli, bo po co?  
Dla mnie osobiście to rewelacja naukowa i medyczna, wyobrażacie sobie materiał genetyczny tych osobników. Cała sfera  psychiczna tej enklawy ludzkiej materii gdzieś ukryta w zielonym nie skażonym raju. Bez prądu, paliwa, religii w naszym pojęciu, bez demokratów, wojen światowych, bez Lenina, Pitagorasa, Metaliki, służby zdrowia, radia Maryja i żyją sobie bez podatków, przecież to nie możliwe.
Dla nas cieszących się z sondy, która wylądowała w okolicach bieguna marsa, ta informacja jest fascynująca. Całkiem możliwe, że oni są uodpornieni na wszelkie choroby, które nas kładą pokotem do piachu, lub jest odwrotnie, kontakt z nami - ich położy w nicość.
Nie mają internetu, supermarketów i parlamentu, nic nie wiedzą o samoobronie i Lepperze.
Gdzieś mają burze słoneczne i przemówienia prezydenta, zupełnie nie interesują się piłką nożną, chyba że jest piłka nożna uprawiana w dżungli amazońskiej, dla której nie trzeba budować stadionów. Ludzie to rewelacja, może my wyślijmy jak najszybciej swego dyplomatę na placówkę w buszu, może się czegoś nauczymy wreszcie.

Ale kto pierwszy przepowiedział to w swoim tekście, to Wojciech Młynarski gdzieś 15 lat temu, pisząc o tubylcach szczęśliwych, o miłości szczęśliwej nie znanej, posłuchajcie, to dowód rzeczowy!    

"Odkryjemy miłość nieznaną". Alicja Majewska.
 

orionblues
 
Tak się nie robi, po prostu nie wypada, bo pachnie to polityką propagandową Dody. W sumie informacja jest smutna, wręcz tragiczna. Kinga Rusin od trzech miesiecy dostaje sms-y z pogróżkami. Sprawa jest poważna, ponieważ prześladowca, podobno grozi prezenterce gwałtem.  Ich autor pisze, że wie, gdzie Kinga mieszka, że ją obserwuje i zapowiada wizytę.

A co robi Kiga, podaje tą informację publicznie na tle swoich 11 fotek w różnych pozach i nowych ciuchach. Prowokacja, czy czysty kit, aby zaistnieć w nowej bluzce na forum. Aby się pokazać i odżyć na forum internetowym.    
Nie dawno piałem na pingerze, jaka to cudowna kobieta, pracowita i urodziwa, jakoś mi powietrze zeszło po tym fakcie.
To tak ja w tym kawale, pożar autentyczny dobytek plonie i ludzie, a drużyna pozuje do zdjęcia na jego tle do fotki na okładkę, z okazji Dnia Strażaka. A Kinga za dwa tygodnie będzie udzielać wywiadu, jak było podczas gwałtu.

Jakaś kicha straszna  z tym tekstem gwałtownym i zdjęciami, fe! fe!
 

orionblues
 
Watykan grozi kobietom-księżom ekskomuniką, czy kobiety będą kiedyś odprawiać mszę w Watykanie? Ekskomunika spotka każdego, kto będzie chciał udzielić święceń kobietom! Natychmiastowe wykluczenie z Kościoła rzymskokatolickiego czeka również panie, które chciałyby zostać katolickimi księżmi. Watykan wydał w czwartek oficjalny dokument, który definitywnie zamyka kobietom drogę do kapłaństwa.
Czy jeszcze któraś kobieta ma jakieś wątpliwości?
W sumie Watykan uważa kobiety za dwunogie urządzenia do zmywania garów i rodzenia księży. Ostatecznie do sprzątania miejsc pracy prawdziwych chłopów w sukienkach, ołtarzy!
Nie zazdroszczę Wam szacunku w świecie prawdziwych wartości! Wszystkiego najlepszego!


Gregorian - The Sound Of Silence
 

orionblues
 
posłuchajcie womeny jak wam chłopcy śpiewają wesoło o wartościach prawa naturalnego jak mawiał  Giertych, mynyster od boleści wszelkich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

orionblues
 
W ten sposób kościół pozbył się drugiej płci w obrządku sakralnym. Nie oczywiście, robię sobie szutki, ale sprawa jest  bardziej prosta niż wszystkim się wydaje, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi, o?

Oczywiście o kasę, wyobraźcie sobie plebanię, księdza z żoną i dziećmi.

Watykańczycy pogłówkowali sobie, wyszło im, że jak księża na całym świecie będą żonaci, to do ich kasy wpłynie, zero, no marne grosze!
A podział majątku? Dzieci? Żona? Plebania? Ziemia! Taca?
O nie, powiedzieli chłopaki od liczenia kasy światowej i wpływów, tak być nie może!
I tak kobiety znalazły się za burtą kościoła katolickiego, statek dostatku płynie męskością sukienkową! Ale heca, co?  


Gregorian - Voyage Voyage (French Version RAR)
 

orionblues
 
pazurkiem
 
oj kobietki, nie zmienimy historii jak byśmy dupką nie ruszali, natura ustaliła reguły gry dawno temu . Płciowość nasza jest i będzie, ale nie wszystkie kobiety nadają się do tej roli, tak samo jaki i samce, zdolność reprodukcji jest czynnością prostszą od podtarcia tyłka. Tylko co z tego, geniusz natura, sama dawno ustaliła czas gotowości ,,homo'' do pieszczot skutecznych, dała grabki,  i resztę oprzyrządowania. Tylko my biedni myślimy, że jak do tego jesteśmy zdolni, to jesteśmy dorośli i dojrzali do życia. A fe, głupota,  nieodpowiedzialność, zwykła kaczka na stawie jest bardziej przygotowana do życia przez naturę, niż człowiek! W pełni sprawna do rozrodczości zgrabna  blondynka tęskni za seksem, miłością, ale co z tego. Nie przygotowani do życia, rodzimy sobie tylko problemy i problemy nowemu życiu, ale nie do wszystkich to dociera, n i e s t e t y!

Wszyscy pragniemy prowadzić drogie i szybkie samochody, ale wielu prowadzi te cuda nie swoje i po raz ostatni, to koniec marzeń i życia. Przykładów wokół pełno! Aby grać cudownie na skrzypcach trzeba się długo uczyć, a życie jest bardziej skomplikowane, niż skrzypce.  Ale czy wszystkie potrafią chodzić na zgrabnych nogach            , wątpię, a nie decyduje tu tyłek, tylko głowa.

Z urody trzeba umieć korzystać, to jak kwiat, chwila, potem pozostaje flakon i głowa.

-----pozdro Marta, jak zawsze sympatyczne i ciepło,,,nigdy nie zapominam o smoku,,,,


Rolling Stones Argentina '95
 

orionblues
 
SUPER KAWAłECZEK,,,,,,

 

orionblues
 
CUDOWNA MUZYKA NIGDY NIE PRZEMIJA,,,,,

 

orionblues
 
pazurkiem
 
to tak, po załatwieniu wszelkich nie domówień, lub domówień, na rozruszanie kości umysłowych, parpelki mają bardzo działanie jak zioła gwiezdne,,,,,,,,miłego wieczorku,,,,,,,    


 

orionblues
 
nie palisz śmierdzisz, palisz też nie śmierdzisz, hi,hi,hi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,


Deep PurpLe - Hey Joe
 

orionblues
 
autentyczna praca gimnazjalisty, wydzieranka,,,,,,  


The Shadows - Albatros
 

orionblues
 
wydzieranka młodego człowieka, żeglując po świecie,,,,,,,,(1k gim)

 

orionblues
 
temat dowolny, kompozycja dziewczyny 14 lat,,,,