Wpisy użytkownika orionblues z dnia 27 maja 2008

Liczba wpisów: 54

orionblues
 
Wczoraj wybrałem drugi raz na ryby w tym roku, ale to tylko przykrywka. Postanowiłem w ten dzień w momencie pierwszego rzutu, rzucić palenie! Pogoda na ryby cudowna, lekkie zachmurzenie, wiaterek delikatny, woda się gotuje od narybku lub z powodu okonia. Oczywiście nie zbędny sprzęt wędkarski pod ręką, z wyjątkiem papierosów. Moje optymistyczne wyobrażenia o tym pięknym procesie odwykowym był inne, niż to co mnie spotkało.
Pierwszy rzut udany, spławik delikatnie wylądował w przestrzeni między zielskiem, pół godziny przecierpiałem, zmiana robaka błyskawicznie, nie palę. Po dwudziestu minutach, zmiana robaka na kukurydzę, nie palę. Druga kukurydza, nie palę. Po pięciu minutach spławik stoi jakby zasnął, nie palę, brania brak. Zmieniam na robaka i rzucam na grunt, nie palę. Po pięciu minutach wyciągam robala, cały, brania brak, absolutnie się nie denerwuję. Rzucam, nie palę, brania brak, nie palę.
Podjeżdża kobieta na rowerze, biorą, nie, a powinny, ja też tak myślę. Mam do Pani serdeczną prośbę, tam dalej 500m w barze nad zalewem są papierosy, ,,66'' takie palę, bardzo Panią proszę mi bo zabrakło. Nie ma problemu i tak jeżdżę w celach rekreacyjnych, zaraz panu przywiozę. Koniec z rzucaniem palenia, dalej rzucam na ryby i nic. Tak legł w gruzach mój genialny plan rzucania palenia.
A myślałem, że będą tak brały, że nie będę miał czasu nawet pomyśleć o fajkach, klops. Ale następnym razem to będę miał plan alternatywny!
Ja się łatwo nie poddaję!
Teraz słuchając europy obmyślam strategię tak chytrą, że głowa mała, oczywiście paląc,

Europa played by SANTANA - 1976
 

orionblues
 
czy dużo się zmieniło od tamtych czasów,,,,,,,

 

orionblues
 
u mnie leje jak cholera,,,,,,,,
 

orionblues
 
Ludzie, coraz częściej słychać w mediach europejskich, że festiwal Eurowizji był odgórnie sterowany, a jego wyniki przewidziane i ustalone przez rosyjskiego niedźwiedzia.
"Corriere della Sera" pisze we wtorek o kontrowersjach wokół festiwalu Eurowizji, zakończonego w sobotę w Belgradzie zwycięstwem rosyjskiego piosenkarza Dimy Bilana.
Gazeta przytacza opinie, że festiwal był "ustawiony", jeszcze na kilka dni przed startem imprezy.  Cholera jasna co się dzieje?
W obszernej korespondencji z Londynu największy włoski dziennik kładzie nacisk na protesty nestora brytyjskich prezenterów Terry'ego Wogana, którego zdaniem festiwal jest wydarzeniem politycznym, zdominowanym przez tajne porozumienie dawnych radzieckich republik i "narodowe uprzedzenia" państw Europy wschodniej.
Dlaczego sami Włosi nie oceniają festiwalu, ponieważ od lat nie biorą w nim udziału, czyżby wiedzieli o przekrętach. To my wszyscy jesteśmy robieni w jajco?
Mediolańska gazeta podkreśla, że zdaniem przeciwników obecnej formuły Eurowizji festiwal poprzedziło "spotkanie na szczycie w Belgradzie", gdzie podczas tajnych konsultacji "emisariusze ze wschodniej Europy zjednoczyli szeregi, by Rosyjski Niedźwiedź zatriumfował nad Zachodem".
To znaczy, ze ruscy mają w całą europę w wiecznej zmarazlinie i możemy im nagwizdać w kazachstan daleki!
A jeśli będziemy mieli 100% pewności i cało to gówno wypłynie?
 

orionblues
 
A to ci heca, żadnej transmisji, ani fotek (1), to rzadkość w Warszawie. Znowu media wszelkie dały tyłka, nagość skacząca po stolicy, bez biletów to atrakcja nowego sezonu. Syrenka samotnie nago symbolizuje nasz gród, a tak wokół niej czterech nago tańczących okoni. Henri Matisse malował podobne sceny, przestrzennie to znacznie wzbogaciłoby formę pomnika. Nie wspomnę już o dynamice i urozmaiceniu płciowym. Nagość bibilijna nie powinna nas dziwić a tym bardziej obrażać. Należy wychowywać społeczeństwo w podstawowych wartościach  ekumenicznych i ogólnoludzkich.
,,Jak się okazało, mężczyźni w wieku od 20 do 25 lat postanowili pozbyć się ubrań i wolnym krokiem, dobrze się przy tym bawiąc, wracali do domu.''
Jest to godne podziwu, nagość jednoczy w chłodzie nocnych ulic.  Goło i wesoło? A dlaczego nie, wokół same narzekania i płacz niemocy na wszystko, a tu chłopcy pełni fantazji.

Ich ubrania niosły znajome, idące kilka metrów za nimi. "Imprezowicze" zostali zatrzymani przez patrol policji. Po pouczeniu zwolniono ich do domu, oczywiście już w ubraniach.

Chciałbym wysłuchać treści pouczeń które padły z tej okazji, wszyscy jesteśmy w sumie nadzy, policja też.

(info z wp)

A.Chaczaturian - Taniec z szablami

 

orionblues
 
tamta sie za bardzo ściemniła,,,
 

orionblues
 
Rydzyk się modli, a Palikot czeka; może być cud, zawieszenie lub opcja ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,poczekamy zobaczymy.
Oj to niezbyt pewna sprawa, a kto wie jakie wejścia ma u Boga o.Tadzio R.  Z tym różnie bywa, od tysięcy lat ludzie się modlą, a oczekiwanie na spełnienie trwa i trwa i nic. A modlić się mogą wszyscy oficjalnie, nie oficjalnie w domu i pracy.  Do modlitwy trzeba mieć załączniki; spokój, skupienie, może być świeczka, obrazek, najlepiej w pozycji klęcznika i po cichu. Pan Palikot zaufał modlitwom o.Rydzyka i myśli, że może spokojnie oczekiwać wyników komisji PO, a skąd ,,on'' wie co było treścią modlitwy.          

Prelude C J.S.Bach
 

orionblues
 
orionblues: koniecznie musi z tyłu delikatnie sączyć się ten kawałek, wtedy obraz będzie bardziej głęboki w swej czerni chropawej,,,,,a drobne refleksy ożyją intensywnością barw,,,,,,,nocy,,,

 

orionblues
 
Cholera Palikota lizusy ukarali, ja tam popieram Palikota! Trzymaj się! Mogą Ci podskoczyć!

 

orionblues
 
jam jest pracowity człowiek, działam dla dobra Was wszystkich, kiedy to wreszcie zrozumiecie,,,,,
 

orionblues
 
co to może być? co to może być,,,,,jak to złożyć do kupy,,,,

Queen - We are the champions, live