Wpisy użytkownika orionblues z dnia 15 maja 2008

Liczba wpisów: 6

orionblues
 
Każdy z nas będzie kiedyś emerytem, oby nie musiał być rencistą. Sytuacja socjalno – bytowa emerytów i rencistów od wielu lat pod rządami różnych opcji politycznych stale i systematycznie się pogarsza. Ludzi nie stać na leki i godne życie, nie mówiąc o wypoczynku, który należy się po znojnej, często upokarzającej pracy. Emeryci ,  renciści i ludzie pracujący nie zgadzają się na degradowanie tej grupy społecznej i traktowanie jej w charakterze środka buforującego ekonomicznie, a wręcz obszaru niehumanitarnych oszczędności. Politycy przypominają o emerytach i rencistach wyłącznie podczas kampanii wyborczej, jako stale rosnącym elektoracie. Obiecanki cacanki. Krajowa Partia Emerytów i Rencistów zaprasza wszystkich myślących podobnie, uwrażliwionych społecznie, niezależnie od orientacji politycznej, na wspólne zamanifestowanie swojego niezadowolenia  z obecnej sytuacji, przed Urzędem Miejskim w Suwałkach w dniu 19 maja  2008 roku o godzinie 12.00. Będziemy domagać się od przedstawicieli samorządowych miasta Suwałki przekazania naszych postulatów wojewodzie podlaskiemu, licząc, że tą drogą dotrze ona do osób podejmujących decyzje w naszym kraju.
 

orionblues
 
To ja serdecznie współczuje dla boga! Dziwi mnie to wielkie zauroczenie tym womenem, grand monstrum, wielka ameryka to i wielkie babsko. Gdzie Ci faceci mają narządy wzroku, czy właściwą częścią ciała przebiega proces myślowy ? A gdzie urok delikatności kobiecej, wdzięku ulotnego, przecież ta Isis Gee, to gilotyna!  Sękacz, jakieś to strasznie żylaste, normalnie chudy salceson nadepnięty. Sztywna jak deska grobowa, nie zgina się wogóle, tylko dłonie. Faceci piszczą i piszą, że pięknie się uśmiecha, a niech się uśmiecha, mnie nie nabierze. Przecież to ma nas reprezentować i śpiewać, a więc niech się uśmiecha, ale nie to będzie oceniane. Piła tarczowa lub widiowa też ma dużo zębów i cały czas się uśmiecha do paluchów stolarza. Osobiście mam wiarę, że w kraju są sympatyczne dziewczyny potrafiące śpiewać i się uśmiechać. Czy musieliśmy wybierać najmniej atrakcyjną wersję piosenki? Zupełnie tego nie rozumiem. Paru moich kolesi ma identyczne zdanie na temat, a oko mają wyrobione na polskich ulicach, jest na czym się kształcić w tej dziedzinie. Pojedzie taka do Belgradu i mamy przechlapane, co pomyślą o naszych kochanych kobietach z krwi i kości?    
Wystarczy popatrzyć na jej foto, wystarczy.
 

orionblues
 
Czego to ludzie nie przeżyją na swojej erotycznej ścieżce, a ciągle im mało doznań. Głód erotyki w swojej podstawowej formie dopada człowieka w różnym wieku, szkoda tylko, że po raz ostatni, czasami. Kiedyś słynna była sprawa bankiera, który wyzionął  ducha na swojej sekretarce, koledzy bankierzy zazdrościli mu takiego cudownego zejścia w zaświaty.
Teraz czytamy, że kanadyjska para po wyczerpującym ostrym seksie, postanowiła zabawić się z nożem, bez okrucieństwa i sadyzmu. Absolutnie, wytnij mi kochanie serce na skórze, oczywiście nawaleni jak kanadyjczycy po seksie, zbyt mocno wyraziła swoje oddanie kochankowi i wbiła mu nóż w serce! Skazano na trzy lata więzienia w zawieszeniu, chłop przeżył!
No cóż, trudno uprawiać seks z nożem, dobrze że inne instrumenty do seksu są zaokrąglone, bo trup leżałby gęsto i często.
Dawno temu mój przyjaciel żalił się na swoją dziewczynę, że ma diabelskie pomysły seksualno-erotyczne. Wracając po imprezie nad ranem wystraszył ich ogromny wilczur za siatką, Ona natychmiast chciała się zemścić na psie i poczuła nie odpartą chęć na natychmiastowy seks pod siatką i ujadającym wilczurem! Ale babsko pogięło, ale seks uprawiali do czasu, aż pies się zaszczekał i zamilkł. Kolega mówił, że seks był wściekły i namiętny! I kto zrozumie kobiety?
Kiedyś jedna sympatyczna śniada szatynka poczuła taką chuć na seks, że nie przeszkadzał jej 25cio stopniowy mróz i środek jeziora! Mazury maja swoje uroki zimą, jeszcze zima i kapliczka nagrobna z XVIII wieku, seks na schodach, a wszędzie duchy! Godzina koło pierwszej w nocy i 16 stopni mrozu, po tych gorących aktach nie było nawet katarku! Seks ma dużo witamin!
 

orionblues
 
Naród się zjednoczy i przetrzyma te nawałnicę ziobryzmu! Gdzieś głęboko w piwnicach jest cisza i nima gazet, chyba że na rozpałkę!
Ten facet ma chyba jakieś swęgotki, ciągle chce być na topie medialnym, jakaś nowa forma narkotyku? Chce nas zeziobrzyć do szpiku kości? Dzieci jak się urodzą w tej epoce, to pierwsze wypowiedziane słowo będzie ,,ziobro''? Czas się będzie dzielił na ,,przed i po ziobrze'' ? Chyba nie długo zacznie sam siebie nagrywać i publikować! Ziobro ,,Dzieła zebrane'', prosto z komóry! Podsłuchy jak świat długi i szeroki były są i będą, tylko On tego nie może zrozumieć. Oczywiście tylko czy zgodnie z prawem?
Ale to nie rola społeczeństwa to oceniać, a tym bardziej ciągle  o tym czytać, w aptekach zabraknie tabletek na powstrzymywanie pawia! Wynajął już kancelarię, plebanię, zakon, episkopat i zakłady chemiczne w Policach.
Strach się bać, taki będzie serial, że ho,ho, 007 to p,p,p,pikuś!
I będziemy świadkami jak codziennie Ziobro będzie coś wytaczał, ale zawsze będzie to nowy proces! Może lepiej procesje procesów, będzie ciekawiej, bez przerwy i niech biją dzwony wawelskie!
Czeka nas epoka oświadczeń, sprostowań, dokumentów, blankietów, taśm prawdy, jego przemówień i niedomówień!
Ratunku idę pod prysznic!
 

orionblues
 
Ale świat pogięło, brakuje jeszcze aby inni reklamowali;

Roman Polański kiełbasę myśliwską!
Lech Wałęsa ruskie czołgi!
Irena Szewińska pierogi poznańskie!
Donald Tusk pastę do butów!
Marek Kondrat gwoździe papiaki!
Budka Suflera groch z kapustą!
Trubadurzy bitwę pod Grunwaldem!
Rolling Stones wykałaczki!
Kazik powidła z dorsza!
Senat RP nawozy azotowe!

powodzenia w reklamach dla wszystkich!
Dużo kasy za reklamę śledzi ala'Disco Polo!
 

orionblues
 
W sumie wszyscy dokonujemy wyboru, żyją obok nas od dawna. Osobiście nie mam kontaktów z tą sferą, ale wiem że są, poczta towarzyska działa. W USA kolejny sąd stanowy  zezwolił na związki osób jednej płci. Poczytałem opinie naszej gawiedzi internetowej, jak zwykle, zagazować. Skąd w ludziach tyle nienawiści? Kogo obchodzi, że sąsiad zasiał całe poletko marchewką, zupełnie nie rozumiem, co kogo obchodzi kto z kim mieszka. Masz człowieku swoje ścieżki życiowe, to skacz sobie kiedy chcesz i z kim chcesz. Odwal się od innych, ich wybór ich sprawa, im też nie jest łatwo. Jak to w miłości! Jeżeli się czegoś nie rozumie i to nie powód aby innym zakazywać, lub ich ganić. Skąd wiesz co Ciebie jutro spotka? Co Ci los pod nogi rzuci? Lub co Ci spadnie na główkę z jasnego nieba? Żyje sobie facet w kraju środkowo europejskim, a boli go, że w USA facet śpi facetem. Oczywiście, nie musi się mu podobać, nie musi tego popierać ma prawo, ale to wszystko!  Wara od innych indywidualnych wyborów, maja prawo, zresztą siłą i nienawiścią nic tu się nie zdziała. W sumie jest to genetyka, natura zadecydowała za nich, co tu z prawa.