Wpisy użytkownika orionblues z dnia 26 kwietnia 2008

Liczba wpisów: 5

orionblues
 
Ponadto dziwię się, że środowiska maryjne wraz z bojownikiem o.Rydzykiem, nie protestowały gdy Michałek Kamiński wręczył ,,bandycie'' wizerunek Matki Boskiej!    
Nasza Królowa, Matka Boska w łapach zbroczonych krwią narodu Chile! Junta wojskowa w Chile ma na sumieniu tysiące niewinnych ofiar, całe rodziny zniknęły bez śladu.
A nasz kochany działacz prawicy popiera takie krwawe metody prawicowe w europie.
A fe, nie przystoi europejskim formom demokracji umaczać się we krwi chilijskiej. Druga gwiazda polskiego ducha katolickiego, towarzyszyła mu w Anglii, Marek Jurek. Należałoby zastanowić się nad ich przyszłością, w naszym życiu politycznym.
Ma się rozumieć, że polski stan wojenny jest popierany przez w/w polityków?    
Tomasz Wołek dziennikarz, też brał udział w tej krucjacie głupoty w 1999 roku. Takich rzeczy nie zapomina się nigdy, zastanawia mnie jedno; w jakich intencjach chylili czoła przed zbrodniarzem i ludobójcą?    
Michał Kamiński wystartuje w wyborach do europarlamentu?

,,Prezydencki minister Michał Kamiński będzie kandydował do Parlamentu Europejskiego - dowiedziała się "Rzeczpospolita". PiS-owski spec od PR odpowiedzialny za wizerunek Lecha Kaczyńskiego ma zapewnione miejsce na liście kandydatów do europarlamentu. Prezydent wyraził zgodę na jego odejście z Kancelarii.
- To prawda - potwierdza informację "Rz" Michał Kamiński. - Taka zresztą była umowa, że do Kancelarii Prezydenta idę tylko na dwa lata, a potem będę mógł wrócić do Brukseli.
Michał Kamiński (ur. 1972), polski polityk prawicowy.''

No to jesteśmy w domu, bogate doświadczenie polityczne od wizerunków wszelkich, wykształcenie i obycie salonowe, predysponują tego ciołka do reprezentacji narodu; Kopernika, Pułaskiego, Bema, Kościuszki, Paderewskiego, Chopina, Skłodowskiej!

Chyba nam na łeb cegła spadła w okresie wiosennym, bo jak to inaczej wytłumaczyć, aż taką głupotę narodową! To ja proponuję zamiast Michałka, wybrać Cejrowskiego, też dobrze pogięty facet, ale we właściwą stronę! Jestem 100% pewny, że byłby godnym reprezentantem, globtroter o słusznej posturze i wiedzy o świecie. A nasz tłuścioszek PiSowski, charyzmat katolicki, blask wizerunkowy, jednym słowem kapeć wizerunkowy!    

Oto złote myśli kapcia;
Gigantyczna, czarna niewdzięczność
Wypowiedź dotycząca głosowania nad wyborem na marszałka Senatu Bogdana Borusewicza.
Jeśli to jest kultura, to ja jestem małą dziewczynką.
Wypowiedź na temat odmowy Radosława Sikorskiego wizyty w Pałacu Prezydenckim.
Jeśli to nie jest sukces, to ja jestem chudą dziewczynką.
Wypowiedź o osiągnięciach negocjacyjnych Polski na szczycie Unii Europejskiej w 2007 roku.
Lubię dobre koszule, eleganckie spinki. Lubię sprawiać sobie odrobinę luksusu, nosić dobrą teczkę, portfel. Zbieram wieczne pióra.
Salonowe pawie piórko wieczne.  
Moje marzenie to domek z ogrodem i dwójka dzieci. Wierzę w wieczną miłość, bo tylko wtedy bycie razem ma sens
Chyba oglądał Romeo i Julia?
Nie będzie żadnej falandyzacji prawa w walce z rządem.
No proszę, jako polski Pinochet.
 

orionblues
 

“Włodzimierz Cimoszewicz będzie ,,płodził'' nowa polską lewicę”Ciekawi mnie jaka metodę obierze, bezpośrednią męską, gwałt na ciele i duszy, in vitro, a może stare ideologiczne jajeczka zamrożone do inkubatora? Pozostaje jeszcze klonowanie i inne tajne metody poza naukowe z dziedziny SF. Tuła się ta nasza lewica ze swoim czerwonym cieniem po kraju i kombinuje, a tyłki swędzą. Pierwszy Maja się zbliża, a tu nic nie zapowiada tupotu marszowego kolumn robotniczych. Powiewiające czerwone flagi, naród manifestujący internacjonalizm klasowy, Oni na trybunach i dzieci z czerwonymi lizakami w ustach. A potem sielanka z przytupem w gminach, ideologia z gwinta pod kiełbaskę i kaszanę z rusztu! Śnią się lata  populizmu trybuniastego, towarzysz sekretarz to więcej niż biskup teraz, on wtedy był bogiem, mogli my wszystko! A co dzisiaj, jeno ingrsey i pielgrzymki! Nie ma radia Erewań, radia ,,gawarit maskwa'' tolko gawarit Rydzik. Jak te czasy się zmieniają, kiedyś jeden darł ryło ,,tysiąc letnia rzesza'' , potem ,,socjalizm i komunizm, to dobrobyt,,,'', wszystko się stwarożyło i zdechło. ,,Lenin wiecznie żywy'' jakoś nikomu nie przyszło do głowy beatyfikować wiecznie żyjącego, chyba że w obozach pracy imieniem dieduszki Stalina. To już współczesna archeologia ideologiczna, ale nie, Cimoszewicz odkurzy co nie co, rzuci nowy cel, władza dla ludu. I stanie na czele ludu?  Publicyści ocenili, że Cimoszewicz może odmienić kształt polskiej lewicy, ciekaw jestem kto mu napisał podstawy ideologiczne nowej lewicy.

1. Będziemy rządzić bez członka w rządzie?
2. Wygramy wybory z marszu 1 Majowego?
3. Pogonimy rady nadzorcze i sami tam zasiądziemy dla dobra Waszego?
4. Odbierzemy wszystkie kumitety i zrobimy biblioteki Marksizmu i Leninizmu?
5. Oddamy wszystko, co żeśmy rąbnęli narodowi?
5. Nie będzie już kartek, tylko wszystko na paszporty?
6. Wróci milicja i ziobro, ale w nowych mundurach unijnych?
7. Przywrócimy emerytom  sens dla słowa dobrobyt?
8. Służba zdrowia będzie leczyć wszystkich zdrowo bez strajków?
9. Nie będzie eksmisji podczas naszej misji rządowej?
10. Wszystko będzie jasne i czyste, koniec epoki lepperyzmu?  

Powodzenia Panie Cimoszewicz, kop Pan dalej w poszukiwaniu nowych podstaw ideologicznych, bo będzie trudno coś odkryć rewelacyjnego po stronie lewicy. Spróbować trzeba gdzieś dalej, bo w europie to już wszystko przerabialiśmy, może należy poszperać pod piramidami?  Cimoszewicz może zmienić kształt lewicy, piramidalnie!
 

orionblues
 
Dziś było pasowanie rycerza Głódzia na namiestnika watykańskiego, nad Gdańskiem i przyległymi włościami mało solnymi. Oraz nad tymi wodami słonymi, które broni nasza katolicka flota pancerna. Ile padło słów wielkich epokowych dla tego stanowiska, arcybiskup, w archikatedrze, w ingresie - ludzie gdzie my żyjemy? Czy to scenografia do nowych przygód Robin Hooda? Epokowe wydarzenie w historii gdańska i jego walecznego ludu. Teraz stocznie staną na dźwigi, sprzedana flota wróci do portów, nasi marynarze powrócą do naszych upadłych firm morskich? Co się dzieje, czy wszyscy będą mogli po Bałtyku chodzić pieszo na zakupy do Szwecji? Od dziś w Gdańsku cuda i niewidy będą się działy, politechnika gdańska otrzyma, że trzy Noble?  Są i protesty przed inauguracją abp. Sławoja Głódzia vel Flaszki.  
Kilka młodych osób protestuje przed archikatedrą oliwską w Gdański przeciwko abp. Sławojowi Leszkowi Głódziowi, którego ingres rozpoczął się w południe. Akcję "Głódź na głodzie - zrzuć się na flaszkę" zorganizowali działacze młodzieżówki SdPl-Nowa Lewica. Młodzi ludzie przynieśli ze sobą chleb, sól, puste butelki po wódce i koszyk, do którego jak twierdzą chcą zbierać datki dla arcybiskupa na alkohol.

Chyba tylko oni są trzeźwi w całym tym zgiełku zachwytu i wycia radosnego, bo reszta już nawalona.
,,Abp. Głódź miał w wojsku pseudonim Flaszka, bo bardzo lubi dobry alkohol, chcieliśmy przywitać arcybiskupa chlebem, solą i chcieliśmy zebrać pieniądze na alkohol, aby mu przekazać. Wiemy, że pan abp. Głódź gustuje w wódce. W wojsku przepił wszystkich, a w Charkowie przepił samego prezydenta Kwaśniewskiego - powiedział dziennikarzom jeden z uczestników pikiety Przemysław Kmieciak.''

,,Uczestnik dodał, że akcja ma być protestem przeciwko temu, że metropolitom gdańskim został właśnie abp. Głódź. Jego zdaniem łamie on zasadę świeckości państwa, ingeruje w politykę, był akuszerem koalicji PiS, LPR i Samoobrony.''

Pikieta wzbudzała wiele emocji i słusznie, kościół nie przewiduje porażek. Wszystko co robi to pasmo sukcesu i wielkość jego 2000letnej tradycji. Kościół i jego administracja ma prawo chlać jak ma chęć, a cieciom wara od tych tradycji skrywanych.

,,Organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy wiernych. Ksiądz Edmund Skalski - ceremoniarz z gdańskiej kurii tłumaczy, że to najważniejsza uroczystość dla zwierzchnika gdańskiego kościoła i wiernych archidiecezji gdańskiej. Ksiądz Skalski podkreślił, że do archidiecezji przychodzi biskup, pasterz i - jak powiedział - nie wolno w tej sprawie politykować.''

Na uroczystości będzie dużo wyśmienitych obecności, są między innymi: prezydent Lech Kaczyński, były prezydent Lech Wałęsa, blisko 50. biskupów oraz duchowni z całej Polski.
Będzie także ksiądz prałat Henryk Jankowski,  zaproszony został dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk, ale nie potwierdził jeszcze swojej woli, może będzie, ale jeszcze pokalkuluje, czy mu się to opłaca. Nie on będzie gwiazdą festiwalu, a to boli jegomościa!

Kiedyś dano temu, ziemie nadbałtyckie miały swoje znakomite rody książęce, które władały i ustanawiały prawa, budowały wielkość i polskość wybrzeża własną krwią. Co nam z tego pozostało, ,,ingresy'', gdzie przed flaszką, chylą czoła nasi prezydenci RP, szkoda.
 

orionblues
 
Stary, a głupi, oj jaki przygłup, francuski polityk, prawnik, nacjonalista,  założyciel i przewodniczący Frontu Narodowego, od 1984 jest nieprzerwanie posłem do Parlamentu Europejskiego! Znam osobiście wielu francuzów, ale takiego gniota nie spotkałem nigdy.
A na dodatek, ten żabojad w 2002 roku przeszedł do II tury wyborów prezydenckich, w której zdobył 17% głosów, przegrywając z Jacquesem Chiracem. Coś z francuzami jest nie tak, ponieważ w 2007 roku również kandydował w wyborach prezydenckich, w I turze (22 kwietnia 2007) zajął 4. miejsce z wynikiem 10,5% głosów.

A teraz walnął; hitlerowskie komory gazowe to detal historii!

,,Le Pen powiedział w wywiadzie dla miesięcznika "Bretons", że hitlerowskie komory gazowe były detalem historii drugiej wojny światowej. Gdy dziennikarz przypomniał mu, że do obozów wywożono ludzi tylko po to, żeby ich zabić. Le Pen odpowiedział mu, , że w Auschwitz znajdowała się fabryka IG Farben, w której pracowało 80 tysięcy robotników i że robotnicy ci nie zostali zabici.''

Wypowiedź Jean-Marie Le Pena została potępiona przez wielu polityków i przez stowarzyszenia walki z rasizmem i antysemityzmem. Za podobną opinię wygłoszoną w roku 1987 Le Pen został już raz skazany na grzywnę w wysokości ponad 180 tysięcy euro.

Wielcy tego świata mawiają, że człowiek uczy się całe życie. To co można powiedzieć o tym francuskim polityku, może by tak trzy lata polskiego gimnazjum? Postawi go świadomie w historii świata i nie będzie chrzanił głupot na przyszłość. Ale co on robi w europarlamencie ze swoją wiedzą i kto go wylansował?
 

orionblues
 
Sensacjonalista amerykański dziennikarz twierdzi, Gorbaczow wydał "wyrok śmierci" na Jana Pawła II. Srele morele, w owym okresie Gorbaczow nie miał takiej siły przebicia i możliwości decyzyjnych. Otóż od 1971 członek KC KPZR, od 1978 sekretarz KC ds. rolnictwa, a od 1980 – członek Biura Politycznego, był sojusznikiem i protegowanym Jurija Andropowa. Natomiast Andropow były zwierzchnik służb specjalnych, trzymał wszystko w twardej łapie, co wtedy mógł Gorbaczow, nic, był łysym członkiem KC.
Dziwi mnie tylko, że jurny dziennikarz dotarł sobie do tajnych dokumentów byłego kraju rad.
Dziwni są Ci amerykanie, niech dobrze pomaca w kroczu, może odkryje nowy gatunek jajek kokosowych. Jak dobrze pogrzebie w papierach walających się po Moskwie, to jeszcze znajdzie parę szokujących wiadomości.
Z logicznego punku widzenia tego typu akcja o  światowym rozgłosie, musi być przygotowana perfekt, organizator musi być po za podejrzeniem. A to jest czas, minimum 2 lata, niech skonsultuje się z amerykańskimi fachowcami od przewrotów i zamachów, to się dowie. A w tym czasie Gorbaczow modlił się do Lenina aby awansować wyżej, że szczebla rolniczego w KC.
Proponuję aby John O. Kohler, solidniej zabrał się do roboty, może wytrzeźwiał, bo za tydzień znajdzie dokument na Kremlu, że na Saharze nie ma gór lodowych! A ja twierdzę że są, były i będą, tylko trzeba poszukać dokumentu w Moskwie.