Wpisy użytkownika orionblues z dnia 21 kwietnia 2008

Liczba wpisów: 3

orionblues
 
A naród jak zwykle, morda w kubeł i do roboty. Na razie żeśmy spartolili parę spraw, ale jesteśmy na dobrej drodze, zobaczycie. Będzie tak dobrze, że lepiej już nie można! Wypuścimy z magazynów kilometry asfaltu, niech biegną wzdłuż i w poprzek kraju. Rozdamy cegły i pustaki, niech nam rosną stadiony, nikt nie będzie przeszkadzał reformom, niech się wszystko reformuje dla pomyślności kraju. Niech młodzież czyta co chce, aby było to katolickie piśmiennictwo pełne patriotyzmu. Koniec z łapówkarstwem i przekrętami. Molestowanie należy uznać za nie byłe, jest to syndrom innej epoki, teraz kultura seksualna w urzędach, a po robocie róbta co chceta. Czas skończyć z ciążami w oświacie, trzeba młodym znaleźć inne zajęcie; do kin, teatrów, przed komputery i na pielgrzymki. Od sierpnia lekarze będą trzeźwi jak pingwiny, już my się postaramy z ministrem. Nikt już nie będzie głodował podczas protestów i spał w nie higienicznych warunkach, jak tak można.
Ludzie! My mamy budować nową rzeczywistość, a nie leżeć i głodować, co o nas powiedzą potomni? Przeleżeli, głodowali i nawaleni! Dosyć wypadków po pijanemu, samochody będziemy sprzedawać tylko dla trzeźwych, to się skończy plaga. Przydzielimy obywatelom odpowiednie odcinki strategiczne do samorealizacji, nikt nie będzie się nudził.
Mamy iść do przodu, nie będzie żadnej drugiej lub trzeciej Japonii, Irlandii, będziemy budować nasze USA, kraj demokracji i nie bitych murzynów! Nikt nie podniesie ręki, chyba, że z browarem za przyjaźń. Dobra, to na tyle, do roboty rodacy, a ja lecę z sekretarką do Brazylii na Międzynarodową Konferencję, ,,Jak ratować lasy tropikalne''.  
     
Grzegorz Schetyna;  Rząd po sierpniu będzie lepszy, gdyż i my jesteśmy bardziej doświadczeni!
 

orionblues
 
Policjanci z Połczyna Zdroju zatrzymali 20-letnią Beatę Z., która podczas próby zatrzymania do kontroli drogowej usiłowała przejechać funkcjonariusza. Pijana kobieta prowadziła samochód, w którym w sumie było 11 osób.

Te fakty świadczą, że już bardzo mało jest różnic między nami, ludźmi. Babachłop, chołopobaby to dziś codzienność, ile razy dziarskie dziewczyny stały na czele związków bandyckich. Udowodniono w sądach, że to one wydawały polecenia ukatrupienia wielu cwaniaków z konkurencji. Na dobrą sprawę taka informacja cieszy, lubię zorganizowane, sprawne i mądre kobiety, nie cierpię ciepłych klusek, piszczących na widok myszy.      

Wszystko fajnie, ale o ile inteligencja kobiety ma być napędem bandytyzmu damskiego, to nie oto chodzi kochane kobietki. Wole mieć damskiego tygrysa w łóżku, niż z siekierą za plecami! To są rożne przyjemności i skrajne skutki. Trudno sobie wyobrazić 20latkę, która wiezie pół nawalonej dyskoteki, a przy okazji poluje na mundurowych, zgroza.

Mamy demokrację, ale to nie upoważnia jeszcze młodych do szaleństwa i balansowania na granicy życia i śmierci. To co się wydarzyło to koszmar, jak tak sobie człowiek pomyśli jak blisko było do, ,,, wszystkiego, do istnej masakry, ich 11tu, i możliwe że jeszcze innych.

20 letnia Beatka, królowa dyskotek i asfaltu, powinna beknąć jak stary pingwin przed sądem
kapturowym za swoją bezczelność i arogancję. Ponadto operacyjnie powinno się ją wykastrować z możliwości picia napojów, wspomagających jej tępotę fizyczną i umysłową.

Już zasłużyła na dozgonny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, z wyłączeniem jednokołowej taczki ogrodowej w parku więziennym.
 

orionblues
 
Gumofilcsaloon'08'' zaprasza na rozpierduchę letnią!  
Mrongoville, Dyszelstreet, Krowoville, Pegerbanco, przebojem lata RP!
,,Gumofilcsaloon'' z muzyką blubykcontry to jest to! Nie ma to jak sięgnąć do starych tradycji ludowych,  do okrytych pajęczyna tradycji siedzących gdzieś głęboko w powiecie socjalistycznym. Już widzę, jak w samo południe wychodzą na ulice same Gary Copery, i walą z sześciostrzałowych monstrum, do nie sprawiedliwości społecznej. Dawne wiejskie bijatyki sztachetami na dyskotekach, przekształcą się w szlachetne bójki cowboy-wal -wryło.
To będzie klasa i zazdrość zachodu, jaki zachód na wschodzie! Rozrywka będzie przednia i bliska naturze i gnoju, wiadomo praca na roli trochę śmierdzi. Ale nie oto chodzi, poznajemy inne tradycje mieszając je z naszymi, zawsze coś wyjdzie ciekawego. Filmy z dzikiego zachodu, kiedyś były podstawą repertuaru kin, w dobie popularyzacji dzikiego wschodu. Dać pracownikom kołchozów pióropiusze i nie odróżnisz siuksa o sovietuniona.  
Tak będzie można choć przez parę dni pożyć sobie westernowo i po indiańsku łyknąć ognistej wody z gwinta.
Mam daleko idące propozycje dla całego kraju, jak zarabiać to kupą mości kowboje i apacze, cały kraj należy wciągnąć w to wesołe szaleństwo westernowe. Po co komu Warszawa w sezonie, ale jak się nazwie stolicę np, Grand Pałacas, Zakopane, Los Ciupagos, to co innego.  Polska to w sezonie ,,Grand Canyon Hombre Polacos''
To co, wszyscy do solarium, robimy się na nowy meksyk, kupujemy ciuchy regionalne do chowu racic, pasy z coltami na bioderka i na konika w step szeroki.
A'hoy! Śmierć bladym twarzom, skunksom i innym śmierdzielom salonowym! Aby do lata, piechotą!